Free İnternetsiz Tavla Apk Download

1.5.3

HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 88,558
Sürüm
1.5.3
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
20M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free İnternetsiz Tavla Apk Download

Türk kültürünün efsanevi oyunu Tavla, SNG kalitesi ve internetsiz oynama seçeneği ile tamamen parasız. Uygulamamızda hiç bir şey satılmamaktadır. Akıcı grafikleri, gerçek zarlar ile kesintisiz tavla oynamak için mutlaka kontrol edin. En iyi internetsiz oyunlar içinde yer edinen tavladan vazgeçemeyeceksiniz.

Özellikler:

– Gelişmiş suni zeka
– Çeşitli oda seçenekleri
– Akıcı oyunlar
– İnternetsiz kesintisiz oyunlar
– Bitmeyen çip (tatbik içi satış içermemektedir)

SNG en iyi internetsiz oyunlar kategorinde birçok oyun yayınlamıştır. Bu internetsiz oyunlarımızın çoğu Türkiye markette milyonlarca defa indirilmiştir. İnternetsiz batak, internetsiz okey, internetsiz 101 okey ve internetsiz konken şeklinde oyunlarımızı da ne olursa olsun kontrol edin.
Şansınız bolca olsun. Çipiniz bizden olsun.

Not: Yapay Zeka markette oynayabileceğiniz en iyi oyuncudur.

İnternetsiz Tavla Apk download

Lütfen kaybettikten sonra zarları suçlamayın. Oyunumuzda yapay zekanın kazanma payı ortalama oyunculara karşı dtür. Kullanılan algoritma 1.200.000 kez kendi haline oynayıp profesyonel bir oyuncu ortaya çıkarmıştır. Verdiğiniz düşük değerlendirme notları, tamamen Türk mühendisleri tarafından geliştirilen oyunumuzu öteki marketlerde zor durumda bırakmaktadır. Anlayışınız ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Sadece kolay kazanmak istiyorsanız lütfen başka oyunları deneyiniz.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.