Free King of Thieves Apk Download

4.1/5 Oylar: 1,289,014

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free King of Thieves Apk Download

Arcade, platform ve çok oyunculu PvP tarzlarının bir harmanı olan bu eşi olmayan oyunda cevherleri çal, savunmanı inşa et ve arenalarda birlik savaşlarına katıl! Dünyanın her yerinden oyuncularla rekabet edin! Kendi hırsız birliğini kur ve düşmanların zindanlarına gizlice gir. Oyundaki en korkulan hırsız olmak için kadim büyüleri öğren.

AKLINDA OLSUN: Bu oyun, aşırı aşama bağımlılık yapar ve kaçınılmaz bir biçimde arkadaş sayını artırır.

TEMEL ÖZELLİKLER:

KOLEKSİYONUNU OLUŞTURMAK İÇİN HAZİNELERİ ÇAL. Çalmak eğlencelidir! Dünyadaki en varlıklı hırsız olabilmek için öteki oyunculardan cevherleri ve altınları topla.
GANİMETİNİ KORU. Diğer hırsızların hazine depona sızıp soygun yapmalarını önlemek için bir zindan müdafaa hattı tasarla. Sonra bir kenara geç ve bir bir tuzaklarına düşmelerini seyret. Muhaha!
KADİM BÜYÜLERİ ÖĞREN. Sihirli kürelerden benzeri olmayan cevherleri topla, büyüleri öğren ve güçlen. Kadim Totem’in gücünün kullanarak rakiplerini yen!
BİRLİĞİNE KATIL VE ARENALARDA DÖVÜŞ. Güvenilir hırsızlar bul ve öteki birliklere cenk ilan et. Destansı ödüller kazanabilmek için zafere giden yol süresince değişik arenalarda birliğine liderlik et!
TAHTI GÖZÜNE KESTİR. Maceraya atıl, yeteneklerini geliştir ve liderlik tablolarında yükselmek için dünya çapındaki oyuncular ile savaşım et. Hırsız yeteneklerini iyileştirmek için tahtını yükselt.

King of Thieves Apk Full download

Karakterinle birebir örtüşen, klas bir kostüm seç. Sürüden ayrıl.
GEZ, DOLAŞ, KEŞFET. 112 tek oyuncu modlu ölçüde çevikliğini sına veya kullanıcıların oluşturduğu içeriklerle dolu yeraltı hayatına dal.
Bu zorlu göreve hazır mısın? Öyleyse oyun başlasın!
_________________________________________________________

Topluluğa katıl, arkadaşlar bul ve haberlere göz at:
www.Feysbuk.Com/kingofthievesgame
www.Twitter.Com/kingthieves
https://discord.Gg/dmVWJT2Gdh

Gizlilik, son derece ciddiye aldığımız bir mevzu. Daha fazla malumat için lütfen gizlilik politikamızı oku:
http://www.Zeptolab.Com/privacy/
http://www.Zeptolab.Com/terms/

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.