Free KPSS’ ye Hazırlanıyorum Apk Download

6M

HEMEN İNDİR
3.3/5 Oylar: 2,605
Sürüm
6M
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
7
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free KPSS’ ye Hazırlanıyorum Apk Download

KPSS’ye Hazırlanıyorum (Genel Yetenek – Genel Kültür)
Performans ve Takip Uygulaması

KPSS sınavlarına hazırlanan işgören talibi arkadaşlarımızın tüm takip işlemlerini bir noktadan yapabilmelerini sağlamak amacıyla KPSS’ye Hazırlanıyorum uygulamasını geliştirdik. Uygulama Lisans, Ön Lisans ve Orta Öğretim sınavlarına yönelik hazırlanmıştır. Uygulama bir takip yazılımı olduğu için tüm özellikleri bu yönde geliştirilmiştir. Tüm memur adayı arkadaşlarımıza faydalı olmasını dileriz.

BU UYGULAMA İLE NELER YAPABİLİRİM?

KPSS Genel Yetenek – Genel Kültür ders müfredatındaki bütün konu başlıkları uygulamada yer almıştır. Konu başlıklarına bitirdiğiniz her bir kaynak (ders videosu, konu anlatımlı kitap, soru bankası, yaprak test vs.) için bir star ekleyerek o konuya olan hâkimiyetinizi takip edebilirsiniz. Uygulama vermiş olduğunuz yıldızları değerlendirerek derslerin yüzde kaçını bitirdiğinizi ilerleme durumu bölümünde grafikler şeklinde göstermektedir.

Hangi dersten kaç soru çözdüğünüzü uygulamaya ekleyerek günlük, haftalık, aylık ve toplam çözmüş olduğunuz soru sayısını tatbik ile tutabilirsiniz. Uygulama her günkü aktivitenizi takvime işler.

Günlük kaç saat çalıştığınızı uygulama üstünden takip edebilirsiniz. İsterseniz kronometreden de yardım alabilirsiniz.

Uygulamada yer alan yerleşik takvim ile dilediğiniz güne ulaşıp o güne soru sayısı ve süre ekleyebilirsiniz. O günün bilgilerini güncelleyebilirsiniz. Takvimde sual sayısı yada zaman ekli günler renkli olarak görünecektir. Sınav günleri de takvimde işaretlenmiştir.

Grafikler üzerinden günlük, haftalık ve aylık performansınızı görebilirsiniz. Grafiklere uzaklaşıp yaklaşabilir, hedef çizgisi belirleyebilirsiniz.

Durum çubukları yardımıyla hedeflerinize kaç sual yada kaç saat kaldığını, hedeflerinizin yüzde kaçına ulaştığınızı takip edebilirsiniz.

Youtube üzerinden KPSS tahsil videolarını parasız yayınlayan hocaların bütün videolarına bir yerden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda videoların hangilerini izlediğinizi, hocanın o dersle alakalı tüm videolarının kaçını bitirdiğinizi tatbik üstünden takip edebilirsiniz.

KPSS

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.