Free LGS Sınav Asistanı Apk Download

2.2

HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 276
Sürüm
2.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
11M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free LGS Sınav Asistanı Apk Download

LGS Sınav Asistanı uygulamasına hoş geldiniz. Sınav Asistanı uygulaması Liseye Geçiş Sınavına (LGS) hazırlanan öğrenciler için planlı ve tertipli çalışmaya destek olmak adına tasarlandı. Uygulamada bulunan muhtelif özellikler, uygulamanın kullanıcısı olacak olan LGS öğrencisinin hedef belirleyip çalışmalarını planlamasını kolaylaştırmak adına eklendi.
Gelin Sınav Asistanı Uygulamasını ayrıntılı bir biçimde tanıyalım.

Kullanmaya Başlarken

Uygulama ilk açıldığında giriş monitörü karşımıza çıkıyor ve e-posta/parola kombinasyonu ile uygulamayı kullanmaya başlıyoruz. Bu giriş ekranında, eğer daha önce uygulamaya kaydolmadıysak, “Kayıt Ol” butonu yardımıyla önümüze gelecek olan “Öğrenci” ve “Eğitim Koçu” seçeneklerinden birine tıklayarak profilimizi oluşturabiliriz.

Başarılı bir şekilde uygulamaya giriş yaptığımızda karşımıza uygulamanın anasayfası çıkacaktır.

Öncelikle “Hedef” başlıklı bölümde yerleşmeyi hedeflediğimiz lisenin adını, LGS’de hedeflediğimiz puan vb. Hedeflerimizi yazabileceğimiz 32 karakterlik bir alan karşımıza çıkacak. Bu “Hedef” başlıklı bölüme “motivasyon alanı” da diyebiliriz.

LGS Sınav Asistanı Apk Ücretsiz İndir

Burada sağ tarafta yer edinen ok ile görevlerimizi yöneteceğimiz “Yapılacaklar” başlıklı bir sayfa karşımıza çıkacak ve yeni görev oluşturmak, var olan rolü silmek şeklinde işlemleri yapmamız sağlanacak. Eklenen görevler başlıklar halinde anasayfada bulunan “Görevlerim” başlıklı kısımda listelenecektir.

Anasayfada bulunan üçüncü kısım ise “Sorunu paylaş” başlığıyla karşımıza çıkacaktır. Yine sağ tarafta bulunan ok ile “Soru Paylaşım Platformu” başlıklı sayfa açılacak ve diğer kullanıcıların platforma gönderilmiş olduğu sorular karşımıza çıkacak. Bu soruları cevaplayabileceğimiz butonlar da bu sayfada yer verilmiştir. Ayrıca yeniden bu sayfada istediğimiz sorunun fotoğrafını platforma gönderip öteki kullanıcılar ile yardımlaşma şansımız olacak.

Dördüncü kısım olan “Geri Sayım” , Liseye Geçiş Sınavına kaç gün kaldığını ve dönemin ilerleme oranını (yüzdelik olarak) göstermektedir.
Anasayfanın beşinci ve son bölümü olan “İlerleme Durumu”, Sınav Asistanı(LGS) uygulamasının en önemli menülerinden olan “Konu Takibi” başlığı ile direkt bağlantılı olan grafik bölümüdür. LGS konularında ne kadar ilerlediğinizi gösteren grafik bu kısımdadır.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.