Free Loto Türkiye – Sonuç, Barkod, Analiz, Kupon Üretme Apk Download

5M

HEMEN İNDİR
3.9/5 Oylar: 148
Sürüm
5M
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
9
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free Loto Türkiye – Sonuç, Barkod, Analiz, Kupon Üretme Apk Download

Türkiyenin loto uygulaması…

aktüel Çılgın rakamsal loto, yeni süper loto, on numara, Şans topu ve milli piyango çekiliş sonuçlarına ulaşabilir, barkod okutarak kuponunuzu kontrol edip, hasılatınızı görebilirsiniz.

loto türkiye, sisal Şans milli piyango tarafından sunulan, türkiyedeki 4 şans oyunu ve milli piyangoya ait neticelara ulaşmanızı sağlar. Bayiden oynadığınız yahut kendi ürettiğiniz kuponu / bileti, barkod okutarak test edebilirsiniz. Her bir lotoya ait en fazlaca çıkan rakamlar, minimum çıkan rakamlar, üst üste çıkan sayılar benzer biçimde istatistiki bilgiler ile çözümleme yapabilir ve ek olarak rastgele ya da belirli kurallarla sayılar üretip bu rakamlardan kuponlar oluşturabilirsiniz.

️ bu uygulama, ulusal piyangonun resmi uygulaması değildir. Oluşturduğunuz kuponlar eğlence-deneme gayelıdır ve gerçek kazanç sağlamamaktadır.

Çılgın rakamsal loto, süper loto, Şans topu ve on numara için;

tüm çekiliş neticelerinı görüntüleyebilir,
oynadığınız kuponun barkodunu kamera ile okutup test edebilir, ikramiyenizi görüntüleyebilir,
kendi kuponlarınızı oluşturabilir,
loto tahmini yapabilir,
geçmiş çekilişlere ve çıkan rakamlara ilişkin analizler yapabilir,
sayı üretip, bu sayılardan kuponlar oluşturabilir,
kuponunuz neticelandığında anlık bildirim alabilir,
oynadığınız kupona ikramiye çıkıp çıkmadığını otomatik ve hızlı bir şekilde test edebilirsiniz.

milli piyango çekiliş sonuçları tüm ve sıralı listeye ulaşabilir, biletinizi tarayıcı ile test edip hasılatınızı öğrenebilirsiniz.

Çilgin sayisal loto

sayısal loto’nun adı artık Çılgın rakamsal loto oldu. Çılgın rakamsal loto’nun oyun kuralları şöyle:

bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın sayısal loto haftada 3 gün, pazartesi, Çarşamba ve cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içindeki 90 numara içinden 6 numara 1 numara (joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir sayı yeniden çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Çıkan numaralardan 6, 5 1 (joker), 5, 4, 3 yada 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın.

Loto Türkiye – Sonuç, Barkod, Analiz, Kupon Üretme Apk Full indir

bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 tane numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiç bir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

on numara, pazartesi ve cuma olmak üzere haftada 2 gün çekilir.

sÜper loto

süper loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçilen her 6 sayı, bir kolon oluşturur.

süper loto haftada 3 gün, salı, perşembe ve pazar günleri çekilir. Çekilişte küre içindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolonda çıkan numaralardan en az 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen büyük ikramiyeyi kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar içinde eşit bölüşülür.

Şans topu

İki farklı sayı kümesi içinden, belirlenen rakamda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır.

Şans topu, Çarşamba ve cuma olmak üzere haftada 2 gün çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5 1, 4 1, 4, 3 1, 3, 2 1, 1 1 veya 0 1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5 1 bilen Şans topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar içinde eşit bölüşülür.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.