Free Messenger Apk Download

4.0/5 Oylar: 83,245,258

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free Messenger Apk Download

Sınırsız kısa bildiri, sesli, imaj arama ve görüntülü öbek sohbeti özelliklerinin yer almış olduğu parasız*, tüm bunlar bir arada iletişim uygulamamızla arzu ettiğiniz zaman bir araya gelin. Mesajlarınızı ve kişilerinizi Android telefonunuzla kolayca senkronize edin ve istediğiniz kişiyle, dilediğiniz yerden bağlantı kurun.

UYGULAMALAR ARASI MESAJLAŞMA VE ARAMA
Doğrudan Messengerdan Instagram arkadaşlarınızla rabıta kurun. Mesaj göndermek veya aramak için arkadaşlarınızın adını veya kullanıcı adını aramak ehil.

KAYBOLAN MESAJ MODU
Sadece bir anlığına görülen mesajlar gönderin. Görülen mesajların siz sohbetten çıktığınızda kaybolduğu kaybolan ileti modunu kullanmaya başlayın.

GİZLİLİK AYARLARI
Yeni gizlilik ayarları, size kimlerin erişebileceğini ve mesajlarınızın nereye iletileceğini seçmenize imkan tanır.

ÖZEL İFADELER
Söyleyecek bir şey bulamıyor musunuz? ve dahil olmak suretiyle seçebileceğiniz çok daha fazla anlatım simgesiyle ifadelerinizi özelleştirebilirsiniz.

SOHBET TEMALARI
Sohbetlerinizi daha şahsi hale getirmek için Batik yada Aşk gibi eğlenceli tema ve renkler arasından istediğinizi seçin.

BİRLİKTE İZLEYİN
Bir araya gelemediğiniz zamanlarda Messenger Görüntülü Sohbeti ve Odalar ile videoları, TV programlarını ve filmleri arkadaşlarınızla beraber izleyin. Her anı ve ifadeyi reel zamanlı olarak yakalayın.

ODALAR İLE GRUBU BİR ARAYA GETİRİN
Messengerı olmasa bile herhangi biriyle görüntülü öbek sohbeti yapmak için bir rabıta gönderin. Süre sınırı olmadan en fazla 50 kişiyle sohbet edin.

ÜCRETSİZ* GÖRÜNTÜLÜ ARAMALARLA BAĞLANTIDA KALIN
Sınırsız canlı görüntülü sohbet ile arkadaşlarınızı ve ailenizi yakınınızda tutun. Yüksek kaliteli ses, yüksek çözünürlüğünde olan video ve yüz filtreleri şeklinde interaktif video özellikleriyle en fazla 8 kişiyle grup olarak görüntülü aramalar düzenleyin.

SINIRSIZ, ÜCRETSİZ* MESAJLAŞMA VE TELEFON ARAMALARI
Telefon numarası alıp vermeyi bırakın ve dünyanın diğer ucunda olsalar bile Facebook arkadaşlarınıza bir bildiri gönderin. Cep telefonunda, tablette ve sitede yüksek kaliteli sesli ve yazılı mesajlaşmanın tadını çıkarın.

KARANLIK MODUNDA IŞIKLARI KAPATIN
Sohbet arayüzünün renklerini karartan yeni ve şık bir görünümle gözlerinizi biraz dinlendirin.

Messenger Apk Ücretsiz İndir

Konuşun, şarkı söyleyin, kendinizi sergileyin veya haykırın.

ÇIKARTMA, GIF VE İFADE SİMGELERİYLE KENDİNİZİ İFADE EDİN
Yaratıcı yönünüzü göstermek için hususi çıkartmalar kullanın. Görüntülü aramalara efekt ve filtreler de ekleyebilirsiniz.

DOSYA, FOTOĞRAF VE VİDEOLAR GÖNDERİN
Arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz dosya sayısına ilişik bir sınırlama yoktur.

PLANLAYIN VE GERÇEKLEŞTİRİN
Anketler ve daha fazlası ile bir araya gelmek için planlar yapın. Bir randevu noktası önerin yada ancak birkaç dokunuşla konumunuzu paylaşarak arkadaşlarınıza nerede olduğunuzu açıklayın.

GÜVENLE VE KOLAYCA PARA GÖNDERİN (Yalnızca ABDde)
Banka kartınızı, PayPal hesabınızı yada yine yüklenebilir ön ödemeli kartınızı (tek kaynaklı kartlarla ancak para gönderilebilir) ilave ederek doğrudan uygulamadan arkadaşlarınız ve ailenizle güvenli ve kolay halde para gönderip alın.

İŞLETMELERLE SOHBET EDİN
Rezervasyon yapmak, müşteri desteği almak, fırsatlar bulmak ve daha fazlası için en sevdiğiniz işletmelerle kolayca bağlantı kurun.

SMS MESSENGERA GELİYOR
İletişimde kalmak için birden fazla tatbik açmanıza gerek yok. SMS ve Messenger için tek bir uygulama kullanın.

FARKLI PLATFORMLARLA UYUMLU
Site, Portal ve diğer bir takım cihazda arkadaşlarınızla sohbet edin.

Gizlilik İlkesi: https://www.Facebook.Com/about/privacy/

Messenger kısa mesajları ve görüntülü öbek sohbeti hakkında buradan DAHA FAZLA BİLGİ ALIN: http://messenger.Com (http://messenger.Com/)

* Veri ücretleri geçerlidir

Bazı Messenger özellikleri, ülke veya bölgenizde kullanılmıyor olabilir.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.