Free Minion Rush Koşu oyunu Apk Download

8.2.2a

HEMEN İNDİR
1.0/5 Oylar: 10,701,106
Sürüm
8.2.2a
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
126M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free Minion Rush Koşu oyunu Apk Download

Illumination, universal ve gameloft iş birliğiyle sunulan minion rush, gru ve kadrosu için minyonlarla beraber bir takım gizli görevde koşacağın ailece oynanabilecek sonsuz bir koşu oyunu.

sokaklarda koşarken, laboratuvarda tuzaklardan kaçınırken veya süper kötülerin saklandıkları bölgelere dalarken seni hep yeni maceralar ve meydan okumalar bekliyor. El maço ile karşılaşabilir, margo ve kızlarla bir oyun oynayabilir yada gelmiş geçmiş en efsunk minyon gizli gizmenı olmayı öğrenebilirsin.

minyonlarla ebedi koşu eğlencesi
ebedi olan sadece koşular değil. Minyonlar ailecek oynanabilecek bu aksiyon dolu oyunu heyecanlı görevler, seviyeler, ürünler ve minyonlarını istediğin gibi giydirebileceğin çılgın kostümlerle doldurdu. Üstelik devamlı olarak yeni maceralar ve içerikler ekleniyor, çılgın maceraların sonu gelmiyor.

Çok gizli saklı şeyler
Özel görevleri tamamlayarak farklı hikayelerin ve ödüllerin kilidini açabilirsin. Fakat çeşitli koşu becerileri ve akrobasiler kullanarak her mekanda gizlenen gizli alanı bulman gerekecek.

minyon evrenini keşfet
minyonların geçmişinden çılgın mekanlarda ortalığı karıştırmaya hazırlan. Fenalere karşı lig (avl) genel merkezinde koşacak, vektörün inine akın edecek, plajda sörf tadı yapacak ve belki de zamanda yolculuğa çıkacaksın.

Minion Rush: Koşu oyunu Apk Full download

Zafere giden yolda ayrı bir öneme sahipler. Zor görevleri tamamlamak için lüzumlu olan düzinelerce kostümün kilidini açıp her birinin bonus puan, fazladan koşu hızı veya daha fazla muz toplama gibi avantajlar elde eden özel hünerlerini kullan.

ebedi koşu modu
en Çılgın muz olacak kadar iyi misin? Yüksek dereceler, global lider panosu ve katılan hepimiz için bir çok ödül sunan bu keyifli meydan okumada dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı yarış.

________________________________________
gizlilik politikası: https://www. Gameloft. Com/tr/privacy-notice/
kullanım Şartları: http://www. Gameloft. Com/tr/conditions-of-use
son kullanıcı lisans sözleşmesi: http://www. Gameloft. Com/tr/eula

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.