Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free MX Player Apk Download

Bütün formatlı ses desteği (ac-3 dahil), gelişmiş donanım hızlandırması ve altyazı desteği ile güçlü video oynatıcı.

a) desteklenen tÜm ses formatları – mx oynatıcı, ac-3, mp3, aac vb. Dahil derhal derhal bütün ses formatlarını destekleyen en güçlü video oynatıcıdır.

b) Çok Çekİrdeklİ kod ÇÖzme – mx player, android için ilk çok çekirdekli kod çözme meydana getiren video oynatıcıdır. Çift çekirdekli cihazlarda meydana getirilen test neticelerina göre, tek çekirdekli cihazlardan p daha çok performans görülmüştür.

c) Çİmdİkle yakinlaŞtirma,yakinlaŞtirma ve saĞ-sol yapma – ekranda rahat çimdik hareketi ve sürükleme ile kolayca yakınlaştırma-uzaklaştırma yapılabilir. Ayrıca yakınlaştırma ve sağa sola çevirme seçenekleri de mevcuttur.

d) altyazi hareketlerİ – bir sonraki/önceki metne gitmek için ileri/geri kaydırma, metni yukarı ve aşağı taşımak için yukarı/aşağı, metin boyutunu değiştirmek için yakınlaştırma/uzaklaştırma.

e) Çocuk kİlİdİ – Çocuklarınızın arama yapmalarından veya başka uygulamalara dokunmalarından korkmadan eğlenmelerini sağlayın. (eklenti lüzumlu)

altyazı biçimleri:

– dvd, dvb, ssa/*ass* altyazı parçaları.
– substation alpha(. Ssa/.*ass*) tam stil ile.
– sami(. Smi) ruby etiketi yardımıyla.
– subrip(. Srt)
– microdvd(. Sub)
– vobsub(. Sub/. Idx)
– subviewer2. 0(. Sub)
– mpl2(. Mpl)
– tmplayer(.

MX Player Apk Full

Pjs)
– webvtt(. Vtt)

******
quot;diğer uygulamaların üzerinde görüntülemequot; izni hakkındaki: bu izin, video oynatma monitöründa giriş engelleme etkinleştirildiğinde sistem tuşlarını engellemek için gereklidir.
quot;bluetooth cihazları ile eşleştirmequot; izni ile alakalı: bu izin, bluetooth kulaklık bağlıyken av eşitlemesini geliştirmek için gereklidir.
quot;kilit ekranını dönem dışı bırakquot; izni ile alakalı: bu izin, Çocuk kilidi modu kullanıldığında geçici olarak ekran kilidini kaldırmak için gereklidir. Yine de, emin ekran kilidi dönem dışı olmayacaktır.
quot;kontrol titreşimiquot; ile alakalı, quot;telefonun uykuya geçmesini önleyenquot; izinler: bu izinler, bazı cihazlarda medya oynatmak için gereklidir.
******
şayet quot;paket dosyası geçersizdirquot; hatasıyla karşılaşıyorsanız, lütfen ürün ana sayfasından tekrar yükleyin (https://sites. Google. Com/site/mxvpen/download)
******

eğer herhangi bir sorunuz var ise, lütfen xda mx player forumunu ziyaret edin.
http://forum. Xda-developers. Com/apps/mx-player or https://www. Feysbuk. Com/mxplayer

some of the screens are from the elephants dreams licensed under the creative commons attribution 2. 5.
(c) copyright 2006, blender foundation / netherlands media art institute / www. Elephantsdream. Org

some of the screens are from the big buck bunny licensed under the creative commons attribution 3. 0 unported.
(c) copyright 2008, blender foundation / www. Bigbuckbunny. Org

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.