Free Prenses giydirme oyunu və makyaj oyunları Apk Download

1.3.8

HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 43,063
Sürüm
1.3.8
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
86M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free Prenses giydirme oyunu və makyaj oyunları Apk Download

Makyaj oyunları ve giydirme oyunları bağlarımlısı mısınız? Ana görevinizin prensesleri giydirmek olduğu ücretsiz makyaj oyunu almak ister misiniz? Ücretsiz prenses giydirme ve makyaj oyunu indirin ve şimdiye kadar eserlmış en bağımlılık yapan moda oyununu oynayın!

eğer giydirme oyunları ve makyaj oyunları yapmak için bağımlıysanız, o vakit muhteşem makyaj ve yeni mükemmel giysiler için bekleyen bu muhteşem prensesleri görün! Bu prensesler iyi mi görünmeli: moda, süslü, şık, kraliyet, gündelik? Yeni makyaj oyunlarında her prenses kız için en iyi giysisi yaratmak için moda anlayışınızı ve iç modaya müsait yeteneklerinizi kullanın.

bellayı, sophiayı veya miayı seç ve makyaj oyununlarımızı oynamaya başlayın ve prenses kızların müthiş ve görkemli görünmesine izin ver. Bu yeni makyaj oyunları genç modacıların zevklerini ve moda tasarımcısı becerilerini geliştirmelerini sağlıyor.

kızların sadece giyinmeyi ve makyaj yapmayı sevmiş olduğini biliyoruz, bu nedenle farklı dünyalarda her yaştan kızlar için bu yeni dünya modasını yarattık. Play storeda çok rakamda başarılı giydirme oyunları ve makyaj oyunları var, sadece çok az rakamda oyun, bütün dünyayı fırtınaya sürükleyen prenses oyunu, giydirme oyunları ve makyaj oyunularının başarsıcaklıkna övünebilir. Ve en iyi şey, çok geniş bir yelpazede moda kıyafetlere haiz olmanız ve prenseslerin çarpıcı görünmesine izin vermeniz.

prenses oyununu ve makyaj oyunun indirmek ve oynamak için izin verilecek bazı özellikler şunlardır:
• her şeyden önce, yeni oyunumuz ücretsizdir ve tüm oyunu hiç bir ücret ödemeden oynamaya başlayabilirsiniz.

Prenses giydirme oyunu və makyaj oyunları Apk Full indir

• prenses oyunu oyunumuzu oynamayı sevmenizi sağlayacak çarpıcı ve bağlarımlılık meydana getiren bir oyundur. Prenses için doğru aksesuarları seçerek ünlü bir modacı olun.
• mükemmel bir ortamımız var. Artık klasik giydirme oyunları ortamları ve grafikleriyle sıkılmayacaksınız. Bizler orijinaliz ve bu grafikleri başka bir yerde bulamayacaksınız.
• birfazlaca farklı moda kıyafetleri yarattık ve giydirme oyunumuzda aradığınız her şeyi bulabileceğinizi güvence ediyoruz!

Şimdiye kadar yaratılmış en iyi giydirme oyununun keyfinı çıkarmak için prenses oyunu ve makyaj oyunlarını indirmenin vakitı geldi!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.