Free Sinemalar.com Vizyondaki Filmler ve Film Seansları Apk Download

5.3.5

HEMEN İNDİR
3.2/5 Oylar: 11,893
Sürüm
5.3.5
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
26M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free Sinemalar.com Vizyondaki Filmler ve Film Seansları Apk Download

Sinemalar. Com uygulamasını kullanarak:
‌• vizyondaki filmler ile yakında gösterime girecek filmleri öğrenebilir, film fragmanlarını izleyebilir ve aletinızın durum bilgisi ile size en yakın beyaz perde salonları ve film seansları hakkında anında malumat alabilirsiniz.

‌• sizin için derlediğimiz popüler filmleri ve en güncel sinema haberlerini takip edebilir; ilginizi çeken filmleri ve haberleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

‌• filmlere ilişik afişleri, fotoğrafları, tür, süre, özet ve oyuncu kadrosu bilgilerini imajleyebilir; sizin gibi diğer beyazperde severlerin film yorumlarına göz atabilirsiniz.

‌• sinemalar.

Sinemalar.com Vizyondaki Filmler ve Film Seansları Apk download

‌• beğendiğiniz filmlere benzer filmleri inceleyebilir ve tüm filmlere puan verip, yorum yapabilirsiniz.

‌• İlgilendiğiniz filmler için hatırlatma bildirimleri ayarlayabilir ve gönderilen tertipli bildirimler ile gösterime giren filmlerden, yeni film fragmanlarından ve beyazperde haberlerinden anında haberdar olup beyazperde dünyasındaki aktifliğinizi her zaman koruyabilirsiniz.

‌• arama özelliğini kullanarak, sinemalar. Com’un yüzbinlerce filmlik dev film, dizi ve oyuncu arşivine, resim galerilerine ve sinema salonlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

eğer siz de bir beyaz perde severseniz ve beyazperdeye dair her şeyi yakından kovuşturmak istiyorsanız, şimdi sinemalar. Com uygulamasını indirin ve bu dünyanın bir parçası olun!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.