Free Sticker Maker for WhatsApp – whatsapp için etiket Apk Download

1.4.2

HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 11,097
Sürüm
1.4.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
18M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free Sticker Maker for WhatsApp – whatsapp için etiket Apk Download

Sticker maker for whatsapp, whatsapp için etiket meydana getiren en iyi Ücretsİz uygulamadır. Whatsapp sohbetleri için çeşitli dizayn, yazı tipi, ebat ve renkler ile ücretsiz şahsi, fotoğraf, metin, animasyon, ve emoji çıkartmaları oluşturmaya yardım edecek. Bizim güncellenmiş işlevselliğimiz whatsapp çıkartmalar kesintisiz yapacak. Duygularınızı kelimelerle ifade edemeyecek halinde, whatsapp için çıkartma yapan sticer maker for whatsapp, ifadenizi en güzel şekilde gösterecek.

resimlerinden çıkartma yapmak için:
1️⃣ resim çek yahut galerinden bir resim seç (senin resmin, arkadaşın ya da evcil hayvanın resimleri)
2️⃣ resimlerini kırp
3️⃣ bizim ücretsiz manuel kırp özelliğimizle arka fonu sil veya birkaç şekilli kırp işlevselliğimizi (use multi shape crop) kullan
4️⃣ Şık metinler ekle ve boyutu, yazı tipi, ve renklerini özelleştir.
5️⃣ sınırla özetle.
6️⃣ etiketlerin emojilerle süsle.
7️⃣ bir dokunmayla whatsappa ekle ve etiketlerle whatsapp sohbetlerin daha eğlenceli yap.

mükemmel çıkartmalar elde etmek için whatsapp için sticker makeri dene. Renkleri, yazı tiplerini seç, fotoğraflara şık metinler ekle, fotoğrafları kırp, çevir, arka planı kaldır ve eğlen! Whatsapp için harika çıkartmalar ve çıkartma paketleri yap ve bunları arkadaşlarınızla paylaş.

️ sıfırdan çıkartma oluştur
İstediğin emojiyi seç ve sticker make for whatsappin tüm işlevlerini kullanıp, metin yada keyifli süslemeler ekle, boyutu, yazı tiplerini ve rengini özelleştir.

metin etiketleri oluşturun
bir istek yada alıntı yaz ve farklı yazı tipleri, renkleri ve boyutları seçerek, onunla oyna. İnsanlara, onlar için özel metin etiketleri yaptığınızı bildir. Onları sevinçli yıllar dile ve aşkın göstermek için duygusal metin etiketleri glider!

sticker paketleri
şahsi bir çıkartma paketi arıyorsan, arkandayız! Emoji yapma uygulamamızla, whatsapp için çıkartma paketleri yapabilirsin ve 30e kadar ücretsiz çıkartma ekleyebilirsin.

Sticker Maker for WhatsApp – whatsapp için etiket Apk Ücretsiz İndir

etiketleri incele
artık hazır whatsapp çıkartmaları istiyor musun? Sadece senin için tonlarca en iyi çıkartmalarımız var. Whatsapp Çıkartma çeşitli paketlerimizi incele ve bunları tek bir tıklamayla whatsappa ekle.

wastickerapps
whatsapp için sticer maker yeni whatsapp etiketleri – wastickerapps (wastickers) ile uyumludur. Etiketleri whatsappa ekleyebilirsin veya whatsapp çıkartma mağazasında araştırabilirsin.

sticker maker ile:
* whatsapp için fotoğraf, emoji, mem, anime çıkartmaları yapabilirsin. Sıfırdan çıkartmalar yapabilirsin veya galeriden fotoğraflar kırpabilirsin.
* uygulamamız kullanıcılar fotoğraflarını çevirmesi, arka planı eklemesi ve silmesi, metin,kenarlar eklemesi, boyutu, yazı tiplerini ve renkleri özelleştirmesi, ve daha fazla şeyler oluşturmaya imkan veriyor.
* bizim çok sayıda resim, emoji ve mem çıkartmalarımız var. Daha iyi bir edinim için whatsapp Çıkartma marketimiz incele ve özel üst çıkartmalarımıza göz at.

uygulamamızı neden seçmelisin?
sticker maker for whatsapp, kaliteli çıkartmalar, memler, emojiler ve güzel kullanıcı arayüzü ile whatsapp için ücretsiz emoji harf makinesi. Sticker maker for whatsapp olarak, whatsapp deneyimini sürekli iyileştirmek ve dostlarınla ve ailenle keyifli bir şekilde bildirişimde kalmaya yardımcı olmak için elimizden gelen en iyisi yapıyoruz! Güncellenmiş işlevselliğimiz, whatsapp çıkartmalarını kesintisiz haline getirme olanakı veriyor.
feragat
sticker maker for whatsapp amp; wastickerapps, whatsapp ile bağlı değil. Bu, kullanıcılara whatsapp çıkartmaları oluşturmasına olanak veren wastickerappsdır.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.