Free Toloka Ek gelir Apk Download

4.3/5 Oylar: 203,708

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free Toloka Ek gelir Apk Download

Toloka, cebinizden herhangi bir harcama yapmadan internette hasılat elde etmenizi bir uygulamadır. Görevler seçin, dilediğiniz vakit çevrimiçi yada çevrimdışı bu tarz şeyleri yerine getirin ve kazanç elde edin.

Toloka kimler için uygundur
Tolokada herhangi bir şahıs kazanç elde edebilir; bunun için özel bir kabiliyet gerekmez. Görevler zor değildir ve herhangi bir deneyime ihtiyaç duymadan tamamlanabilirler. Cep telefonunuz, web bağlantınız (zaman zaman da internete erişebiliyor olmanız bile yeterlidir) ve görevleri tamamlamak için baş vaktinizin olması yeterlidir.

Toloka, reel hasılat elde edebileceğiniz bir Yandex servisidir. Yalnız bu mevzuda başarılı olmak için dikkat ve itina göstermeniz gerekir; ancak bu halde birçok görevi kaliteli bir halde yerine getirebilirsiniz.

Çevrimiçi iyi mi hasılat elde edilir?
Çok yürüyenler veya işe yayan gidenler için Tolokada yaya görevleri vardır. Kurumların bilgilerini girebilirsiniz: fotoğraf ilave edin, bina girişlerini işaretleyin, emek verme saatlerini belirtin. Evdeyken kazanç elde etmeyi tercih ederseniz, örneğin bir sitenin açıklamasına müsait olup olmadığını, sorgulara yanıt verip vermediğini kontrol edebilirsiniz. Videolar izleyebilir ve zeki telefonunuzda oynatılamayan videoları işaretleyebilir yada Yandexin belirli sorgular için ne kadar yararlı yanıtlar verdiğini değerlendirebilirsiniz. Toloka, birden fazla rolü aynı anda gerçekleştirmeye izin verir.

Mobil hasılat hangi ülkelerde elde edilebilir?
Uygulama, Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Beyaz Rusya ve Türkiyede uzaktan emek verme için uygundur.

Toloka: Ek gelir Apk download

Veri trafiğinden tutum etmek için quot;Wi-Fi üstünden görevleri gönderquot; seçeneğini etkinleştirin.

Görevler ne vakit yapılabilir?
Akıllı telefon, tablet veya bilgisayar benzer biçimde herhangi bir cihazdan istediğiniz zaman hasılat elde edebilirsiniz. Uygulamayı hem esas gelir kapınız olarak bununla birlikte yan gelir elde etmek için kullanabilirsiniz (mesela hafta sonu veya dinlence günleri).

Kazancınızı iyi mi öğrenim edersiniz?
Kazancınız Amerika doları olarak hesaplanır; YooMoney, PayPal, Skrill, Payoneer ödeme sistemlerini kullanarak paranızı çekebilirsiniz. Serbest meslek sahibi statüsündeki Rusya Federasyonu vatandaşları Yoomoneyi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ise Paparayı kullanabilir.

Lütfen dikkat: tatbik 18 yaş üzeri kullanıcılar için tasarlanmıştır. Uygulamayı kurmadan önce lütfen servisin kullanım koşullarını inceleyin.

Yapacağınız herhangi bir yorum veya öneriden mutluluk duyacağız. Yorum ve önerilerinizi uygulamayı kullanarak yada toloka@support.Yandex.Com adresine gönderebilirsiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.