Free Türkçe Filmleri Online İzleyin Apk Download

9M

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 19,371
Sürüm
9M
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
8
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free Türkçe Filmleri Online İzleyin Apk Download

Gösterdiğimiz tüm filmlerin telif haklarına sahibiz. Türkçe altyazı oluşturma işlemini de manuel olarak yaptık. Uygulamanın dışında herhangi bir oynatıcı veya API kullanmıyoruz.

Gösterdiğimiz ücretsiz filmlerin bir çok kısa filmlerdir, yüksek kalitede yapılmıştır ve HDdir. Bir film kurmak basit değildir, önce bir senaryo oluşturarak başlayın, bu, filmi kaydedeceğiniz bölgeleri anlamaya başlamanıza yardımcı olacaktır. Ama yakından bakarsanız, her sahnede kamera sadece durağan kalmaz, kinetik eder ve farklı açılar kullanır. Bunu başarmak için öncelikle her sahnede hangi kameraların ve hangi açıda kullanılacağına dair bir diyagram geliştirmeliyiz.
Bunu size film yapmanın zorluğunu anlamanız için açıkladık, arkasında oldukca emek var ve uygulama içinde gösterdiğimiz filmleri oldukça büyük bir özveri ve emekle yapıldığı için beğeneceğinizi umuyoruz. .

Azar azar ücretsiz filmler ve televizyon dizileri ekleyeceğiz, şu sebeple ücret ödemeniz gerekmeyen eğlence hizmeti açısından referans uygulama olmak istiyoruz, öteki abonelik hizmetlerine gücü yetmeyen insanları eğlendirebilmek istiyoruz. Türk filmlerini yada dizilerini Androidde HD olarak izleyebilir. Eğlence küresel olmalı, bu nedenle kendimizi yalnızca reklamlarla finanse edeceğiz. Gelir topladıkça daha çok parasız film ve parasız TV Şovu ekleyeceğiz.

Türkçe Filmleri Online İzleyin Apk Full download

Hepimizin bir döngü arasında yaşamış olduğu ve daha ilkin hiç kimsenin bu döngüden ayrılmadığı ütopik bir dünyayı gözler önüne seriyor. Bu uzay-zaman döngüsü bozulduğunda ne olacak? Bizim tatbik ile parasız öğrenin!

Bu uygulamayı yapabilmek için aylardır çalışıyoruz, sonuçtan gurur duyuyoruz sadece her vakit iyileştirmeye yer bulunduğunu biliyoruz, vizyonumuz mümkün olan bütün insanlara video gibi parasız eğlence sunmaktır. , bunun için yavaş yavaş yeni üretimlere yatırım yapın. İlginç belgeseller yapmakla oldukca ilgileniyoruz ama hala kısa film çekmekle ilgili elimizde ancak bir adet var.

Ücretsiz filmleri, ücretsiz filmleri ve TV Şovlarını Türkçe altyazılı izleyin Android ve HDde tamamen parasız, bulması basit olmayan bir şey, ayrıca gösterdiklerinin telif hakkına sahip olmayan birçok tatbik var ve bu çok görünüyor bize kötü. Bu nedenle, büyük şirketlerle rekabet edebilmek için daha fazla üretim elde edebilecek yasal ve gerçek bir şey yaratarak adım atmak istiyoruz. Sanat açısından değerlendirirseniz beyaz perde güzel olabilir.

Birkaç haftalık çalışmanın arkasından Türkçe altyazı oluşturmayı başardık. Altyazıları tutarlılık ve zamanlama açısından manuel olarak test ettik. Duyamayan kişilerin bile Androidde parasız filmlerin ve TV şovlarının keyfini çıkarmasını istiyoruz.

UYARI: Gösterilen filmlerin her birinin telif hakkına sahibiz. Kendimiz haricinde herhangi bir API / oynatıcı kullanmıyoruz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.