Free Video Oyun Kralı- Boş Tıklama Apk Download

3.4

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 20,556
Sürüm
3.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
47M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free Video Oyun Kralı- Boş Tıklama Apk Download

Video Oyun Tycoon, yaratıcısı olduğun ve PC / Bilgisayar, konsol, mobil oyunlar ve daha fazlasını geliştiren bir oyun stüdyosu şirketini yönetmekten sorumlu olduğun, bir boşta tıklama iş strateji oyunudur. Asıl hedefin, işini mümkün olduğunca büyüterek mobil oyun pazarının liderliğinde zirveye çıkmaktır.
PC, bilgisayar, konsol, mobil video oyunları üzerinde çalışan bağımsız bir video oyunu geliştiricisi olarak başla ve daha fazla insanı işe alarak ve daha çok video oyunu yapmış olup operasyonları yöneterek yavaş ve zekice ilerle. Bu, oyun geliştirme işiyle ilgilenen ve oyun yapmak isteyen veya oyun geliştirmede bir video oyunu geliştirici kralı olarak en iyi oyun geliştirme hikayesi simülasyonunu oluşturmak isteyenler için mükemmeldir. Kendi üç boyutlu yapı video oyunlarınızı inşa edebilirsin, ne kadar havalı değil mi? Tuber olup imparatorluğu yönetmekten iyidir. Kendi Video Oyunu imparatorluğunuzu tuberlık işinden daha iyi yönetebilirsin.

ÖZELLİKLERİ
*Kendi video oyun şirketini yönet
Yaratıcı ol, oyunlar yaparak şirketini Dokun ve Kur, boşta personelleri işe al, para kazan, boş stüdyonu üç boyutlu yapı ile yükselt ve inşa et! Dokun! Dokun! Dokundum! Yükselt ve büyüt – Nakit yatırımlarını planla ve çok kattan oluşan yükseltmelerle stüdyonun seviyesini yükselt. İnşaat oyunları ile sıfırdan bir imparatorluk yarat.

* Harika oyunlar yap
Farklı inşaat oyunları yap, inşa et, adlandır ve başlat! Hatta onları güncelleyebilirsin! Simge özelleştirme araçlarını kullanarak oyun simgelerini özelleştir ve oyun simgelerini seç, düzenle, değiştir ve oyunların için en iyi inşaat oyunları simgesini tasarla. Ekonomini geliştirmek ve kendi video oyunu geliştirici şirketi hikayeni kurmak için parlak zeka inşaat oyunlarından yararlan. PC / Bilgisayar, Konsollar, Cep Telefonları ve daha fazlası için oyunlar yap! PC / Bilgisayar Konsolları, Mobil için en iyi video oyunu inşa et.

*Oyun analizi ve daha fazlası
Bir içerik oluşturucu olarak, PC / Bilgisayar, Konsol, Mobilde açılan inşaat oyunlarının derecelendirmelerini ve incelemelerini test etmelisin. Ayrıca oyunlarının yükleme ve kaldırma sayısı benzer biçimde istatistikleri kontrol et ve en iyi video inşaat oyunları yaratıcısı ve oyun endüstrisinin lideri ol.

*Çalışanları İşe Al
Tıklama başına paranızı çoğaltmak için işe yeni çalışanlar al ve onları yönet.

Video Oyun Kralı- Boş Tıklama Apk download

İşe yeni çalışanlar al, onlara isim ver ve özelleştir! Her çalışanın özel bir tıklama kralı etkisi vardır. Düşünen yada konuşan çalışanlardan gelen havalı ve eğlenceli mesajları okuyarak onların hayat hikayelerine bir göz at.

*Operasyonları Yürüt ve Pasif Gelir Kazan
Çevrim dışıyken bile boş nakit kazan. Bir oyun yaratıcısı olarak, oyunları kontrol etmek için PCler, bilgisayarlar, konsollar, dizüstü bilgisayarlar, cep telefonları satın alıp internet vb. Kurman gerekir. Şirketi ayakta tutmak ve edilgen gelir benzer biçimde avantajlar elde etmek için gerekeni yap.

*Ofisi Kişiselleştir
Seviye atladıkça mükemmel öğelerin/aksesuarların kilidini aç ve oyun içi nakit bonuslar kazan. Çalışanlardan büro masalarına, bilgisayar masalarına ve oyunda kilidini açtığınız her türlü aksesuara kadar her şeyi yeniden üç boyutlu yapı ile düzenleyebilir ve taşıyabilirsin, kendi 3d yapı ofisini istediğin benzer biçimde özelleştirmek çok rahat!

Gerçekçi bir oyun iş simülatörünü çalıştır, birazcık para kazan. Bu, boşta Video Oyunu Geliştirme Şirketi olmak için ilk elden, tıklama simülasyonudur. SÜPER RAHAT TIKLAYICI / DOKUN / BOŞ OYNANIŞ Ekrana dokunmaya devam et. Mükemmel 3d yapı video oyunu geliştirici kralı hikayesi! PC / Bilgisayar, konsol ve mobil oyunların tek yaratıcısı ol ve bu eğlenceli, ilgi çekici, bağımlılık icra eden iş adamı simülasyonu boş tıklama oyununda pazar lideri olarak imparatorluk kur.

Video Oyun Tycoonu mutlak en iyi Boşta TIklama Tycoon ve boşta/artımlı oyun yapmak istiyoruz ve geri bildirimin bu hedefe ulaşmamıza destek oluyor. Bize gönderdiğin *her şeyi* okuruz, bu nedenle lütfen ne görmek istediğinizi bizlere bildir!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.