Free WhatsApp Messenger Apk Download

3.8/5 Oylar: 153,283,106

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Free WhatsApp Messenger Apk Download

Facebook’tan whatsapp

whatsapp messenger, android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen Ücretsİz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Whatsapp, aileniz ve arkadaşlarınıza mesaj alıp göndermenizi sağlamak için telefonunuzun İnternet rabıtasını (4g/3g/2g/edge yada varsa wi-fi) kullanır. Bildiri, arama, resim, video, belge ve sesli bildiri gönderip alabilmek için sms’ten whatsapp’a geçiş yapın.

niçin whatsapp kullanmalisiniz?

• Ücretsİz: whatsapp, ailenize ve arkadaşlarınıza bildiri gönderebilmenizi ve onları arayabilmenizi sağlamak için telefonunuzun İnternet rabıtasını (4g/3g/2g/edge yada var ise wi-fi) kullanır. Bu sayede, gönderdiğiniz mesajlar ve yaptığınız aramalar için ödeme yapmanıza gerek kalmaz.* whatsapp’ı kullanmak için herhangi bir üyelik ücreti ödemenize gerek yoktur.

• multİmedya: fotoğraf, video, belge ve sesli bildiri gönderip alabilirsiniz.

* Ücretsİz arama: whatsapp araması özelliğiyle ailenizi ve arkadaşlarınızı başka bir ülkede olsalar bile ücretsiz arayabilirsiniz.* whatsapp aramaları telefonunuzun konuşma paketindeki dakikalar yerine İnternet rabıtanızı kullanır. (not: veri ücretleri uygulanabilir. Detay için sağlayıcınıza başvurun. 155 polis İmdat ve diğer acele hizmet numaralarına whatsapp aracılığıyla ulaşılamamaktadır).

• grup sohbetlerİ: arkadaşlarınızla ve ailenizle rahatlıkla iletişimde kalmak için grup sohbetlerini kullanabilirsiniz.

• whatsapp internet: bilgisayarınızın tarayıcsıcaklıknı kullanarak whatsapp mesajları gönderebilir ve alabilirsiniz.

WhatsApp Messenger Apk Full download

Dünyanın dört bir tarafındaki dostlarınızla sohbet edin, uluslararası sms ücretlerinden kurtulun.*

• kullanici adlarina ve pin kodlarina hayir deyİn: bir tane daha kullanıcı adı yada pin kodu hatırlamanıza ne gerek var? Tıpkı sms benzer biçimde whatsapp da telefon numaranızı kullanır ve telefonunuzun rehberiyle sorunsuz bir şekilde entegre olur.

• oturumunuz hep aÇik: whatsapp ile oturumunuz her vakit açıktır. Bu sayede hiç bir bildiriı kaçırmazsınız. Artık oturumunuzun açık mı yoksa kapalı mı bulunduğunu düşünmenize gerek yok.

• kİŞİlerİnİzle hizla İletİŞİme geÇİn: whatsapp kullanan kişilerinizle hızlı ve kolay bir halde iletişime geçebilmeniz için telefon rehberinizden faydalanıyoruz. Böylece zor akılda kalan kullanıcı adlarını eklemenize gerek kalmıyor.

• ÇevrİmdiŞi mesajlar: bildirimlerinizi kaçırılmış olduğunızda veya telefonunuzu kapattığınızda whatsapp, son mesajlarınızı uygulamayı kullandığınız bir sonraki sefere kadar saklar.

• ve Çok daha fazlasi: konumunuzu paylaşın, kişi bilgisi gönderip alın, özel arka planlar ve bildirim sesleri belirleyin, tek seferde birden çok kişiye toplu ileti gönderin ve çok daha fazlasını yapın!

*veri ücretleri uygulanabilir. Detay için sağlayıcınıza başvurun.

———————————————————
fikirleriniz bizim için çok önemli! Geri bildirimleriniz, sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen aşağıdaki adrese e-posta gönderin:

android-support@whatsapp. Com

yada bizi twitter’da takip edin:

http://twitter. Com/whatsapp
@whatsapp
———————————————————

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.