FreeStyle LibreLink – TR APK 2022

Actualización
11 Mar 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

FreeStyle LibreLink – TR APK 2022

FreeStyle LibreLink uygulaması, FreeStyle Libre ve FreeStyle Libre 2 sensörleriyle beraber kullanım için onaylanmıştır. Artık telefonunuzla sensörünüzü tarayarak glukoz düzeyinizi kontrol edebilir veya glukoz düzeyiniz düşük yahut yüksek olduğunda FreeStyle Libre 2 sensörlerini kullanarak alarm alabilirsiniz. [1] [2]

FreeStyle LibreLink uygulamasını aşağıdakiler için kullanabilirsiniz:

* Güncel glukoz ölçümünüzü, trend okunu ve glukoz geçmişinizi görüntüleme
* FreeStyle Libre 2 sensörleriyle düşük veya yüksek glukoz alarmları alma [2]
* Hedefte Geçirilen Zaman ve Günlük Seyirler benzer biçimde raporları görme
* İzniniz ile verilerinizi doktorunuzla ve ailenizle paylaşma

AKILLI TELEFON UYUMLULUĞU
Uyumluluk telefonlar ve işletim sistemleri arasında farklılık gösterebilir. Http://FreeStyleLibre.Com adresinden ahenkli telefonlarla ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.

UYGULAMANIZI VE OKUYUCUNUZU AYNI SENSÖRLE KULLANMA
Alarmlar yalnızca FreeStyle Libre 2 okuyucunuzdan yada telefonunuzdan alınabilir (her ikisinde değil). Telefonunuzdan alarm almak için FreeStyle LibreLink uygulamasıyla sensörünüzü başlatmanız gerekmektedir. FreeStyle Libre 2 okuyucunuzdan alarm almak için okuyucunuzla sensörünüzü başlatmanız gerekmektedir. Sensör, okuyucuda başlatıldığında bununla birlikte telefonunuzla bu sensörü tarayabilirsiniz.

FreeStyle LibreLink Uygulaması ve okuyucunun birbiriyle veri paylaşmadığını unutmayın. Bir cihazla ilgili eksiksiz bilgiler için sensörünüzü laf mevzusu cihazla 8 saatte bir tarayın; aksi takdirde raporlarınız tüm verilerinizi içermez. LibreView.Com adresinde tüm cihazlarınızdan gelen verileri yükleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

UYGULAMA BİLGİLERİ
FreeStyle LibreLink, bir sensör ile kullanıldığında şeker hastalığı olan kişilerdeki glukoz seviyelerini kıyas amaçlıdır.

FreeStyle LibreLink – TR 2022 APK Ücretsiz İndir

Basılı bir Kullanıcı El Kitabına gereksinim duyuyorsanız, Abbott Diabetes Care Müşteri Desteği ile iletişime geçin.

Ürünün size müsait olup olmadığını teyit etmek için yada tedaviye yönelik kararlar alırken bu ürünün nasıl kullanılacağı ile alakalı sorularınız olması niteliğinde bir sağlık uzmanına danışın.

http://FreeStyleLibre.Com adresinden daha çok malumat alın.

[1] FreeStyle LibreLink uygulamasını kullanıyorsanız, tatbik arasında bulunmadığından bir kan şekeri standardize sistemine erişiminizin de olması gerekir.

[2] Aldığınız alarmlar glukoz ölçümünüzü içermez bu yüzden glukoz düzeyinizi kontrol etmek için sensörünüzü taramalısınız.

[3] FreeStyle LibreLink uygulamasının ve LibreLinkUp uygulamasının kullanması Abbott ve Newyu, Inc. Tarafından sağlanan LibreView sistemine kayıt olunmasını gerektirir.

FreeStyle, Libre, and related brand marks are marks of Abbott.

Ek yasal ikazlar ve kullanım koşulları için http://FreeStyleLibre.Com adresine gidin.

========

FreeStyle Libre ürünü ile ilgili olarak yaşadığınız herhangi bir teknik sorunu yada Müşteri Hizmetleri ile ilgili bir sorunu çözmek için lütfen doğrudan FreeStyle Libre Müşteri Hizmetleri ile bağlantı kurun.

RAHATSIZ ETME MODUNU GEÇERSİZ KILIN: FreeStyle Libre 2 sensörlerinden gelen alarmlar, telefonunuzun “Rahatsız Etme” modu açıkken bile iletilebilir.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.