Funny Food 2! Okul öncesi eğitici çocuk oyunları! APK 2022

2.8.1.1

HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 63,079
Sürüm
2.8.1.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
57M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Funny Food 2! Okul öncesi eğitici çocuk oyunları! APK 2022

Bulmacalar ile çocuklar için oyun, çocuğunuzun gelişimi için 15 bebekler için oyun vardır! Okul öncesi oyunlar, 3 yaş eğitici oyunlar ve ücretsiz bebek oyunları!

oyun funny food 2, çocuğunuzu komik ve şirin karakterlerin yaşamına götürecek olan 15 eğlendirici çocuklar için oyunlar zeka koleksiyonudur. Gülünç meyve ve sebzeler, çocuğunuzun okul öncesi bulmacalar mızdaki tüm konularda usta olmasına yardımcı olacak!

Çocuklar için oyun funny food 2; 2 ila 7 yaş çocuklar için uygundur ve hem kız hem de erkek çocukları tarafınca sevilmektedir! Bu bebekler için oyun okul öncesi öğrenim uzmanları tarafından oluşturulmaktadır bundan dolayı en minik çocuklar bile öğrenip oynayabilir!

mini 3 yaş eğitici oyunlar gizli birfazlaca mükemmel alıştırma ile mantik gelİŞtİrİn. Bir düşünün, çocuğunuzla yeni minik dostları için sanal pizza hazırlarken çocuğunuz parça ve tüm kavramlarını öğrenecektir içinde bizim ücretsiz bebek oyunları!

İçinde bunlar bebekler için uygulamalar renk ve şekilleri farklı kurabiyeler hazırlayarak renkler ve Şekİllerİ ÖĞrenİn. Çocuğunuz makineleri ve arabaları seviyor mu arasında erkek çocuk oyunları? İçinde bizim okul öncesi küçük oyunlar çocuğunuz hem de yemekleri boyutlarına gore sınıflandırıp onları helikoptere yükleyebilir!

giydirme çocuklar için eğitici oyunlar karakterler için hoş kombinler oluşturarak yaraticiliĞi arttirin. Eğlence kız çocuk oyunları ve adam çocuk oyunları!

İçinde eğitici oyun seti ekrana dokunarak ve eğlenceli yiyecekleri doğru yerlerine koyarak ince motor becerilerinin gelişimiyle yazi yazmaya hazirlanin.

doğru oranda yiyecekle şiltihap hayvanları besleyerek oyun oyna bu ve 1den 5e kadar sayin. Ayrıca, çocuğunuz doğru oranda yiyeceği tartmak için oyuncak tartıyı kullanabilir oyunu bu arasında!

⭐️ mağazada, rafta, kutularda, kamyonlarda, çanta vb yerlerde canlı keyifli karakterleri sınıflandırarak hafiza ve dİkkatİ gelİŞtİrİn arasında bizim eğitici oyun seti.

okul öncesi oyunlar mı arıyorsunuz? Bizim 5 yaş zeka oyunları deneyin! Çocuk oyunu funny food 2 çocuğunuzun nesnelerin, şekillerin ve renklerin isimlerini dinleyerek faal bir kelime haznesi edinmesine yardımcı olacaktır. Oyun oyna bu ve öğren!

lütfen dikkat: ücretsiz çocuk oyunları sürümünde monitör görüntülerinden içeriğin yalnızca bir kısmı vardır.

Funny Food 2! Okul öncesi eğitici çocuk oyunları! Apk Full indir

erudito plus hakkında:

bu çocuk oyunları, eğitici çocuk oyunları ve 5 yaş kız oyunları geliştiren erudito plus yazılım firması tarafından üretilmiştir. Özellikle minik çocuklar için yarattı rahat ve kullanıcı dostu bir arayüze minik oyunlar bizim.

yardıma ihtiyacınız olduğunda, sorularınız olduğunda veya quot;quot;merhabaquot;quot; demek için support@eruditoplus. Com ile bildirişime geçin.
http://eruditoplus. Com/en
http://eruditoplus. Com/en/terms-of-use/
http://eruditoplus. Com/en/privacy-policy/

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.