Futbol vuruş oyunu APK 2022

8.1

Genel
HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 9,261
Sürüm
8.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
90M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Futbol vuruş oyunu APK 2022

Ücretsiz tekme penaltı futbol oyunlarına, bir mini futsal şampiyon şeklinde hedefe girin ve deli tekme ve flick hamlesiyle futbol kupasını kazanın! Serin gol vurur ve reel futbol grev oyunu oyunu daha coşku verici hale getirecek. Mini futbol oyunlarını oynayın ve arenada puan kahramanı olun. Futbol süper yıldızı bütün ülkelerden futbol oyun kupasını eve götürmek için toplandı. Bu, Androidde oynayabileceğiniz en iyi ücretsiz tekme ve Mini Kick-Top oyunudur. Mücadeleyle yüzleşmek için saldıran becerilerinizi artırın. Bu gerçek top oyununda bir puan kahramanı olun!

Klasik futbol oyunları oyun turnuvası:
Bu oyun ücretsiz, hedefler modu benzer biçimde klasik modlar sunar. Bu futbol nihai maçında, dünyanın en sıkıntılı rakiplerine karşı gerçek dünya başlamaları oynayacaksınız. Mini futbol zorlukları, üst futbol süperstarlarına karşı rollendirirken süratli hareketlerinizi, zeki kaçmak, cezalar ve top vuruş becerilerinizi ustalaşmanıza destek olacaktır. Cezalar, izleyicinin tırnaklarını ısırmasını elde eden herhangi bir final maçında en heyecan verici anlardır ve bu coşku verici ceza fiske futbol modunda aynı coşku verici eylemi alacaksınız. Futbol Kicks Oyuncular, topu hedefe doğru tekmelemek için kaydırma hareket kontrollerini kullanacaklar. Kaleci engel olarak hareket edecek ve hedefi atlayarak ve dalış yaparak savunacak.

Futbol vuruş oyunu Apk download

Sadece bir top oyunu değil, bununla birlikte bağımlılık keyifli, futbol grev ekibi oyuncularınızla yerden oynadığınız saatlerce sizi meşgul edecek. Bu tür bir spor yöneticisi deneyimidir; Tüm aktörleri taktikleri taşımak ve kullanmak için kontrol etmeniz icap eder. Futbol oyunlarının macerası, rakiplerin çevresinde hareket etme becerisi ve hedefi. Pro Taktikleri ve Mobil Futbol Oyunları Stratejisi ile bilgisayara karşı oynayın veya meydan okuma modunu oynayın.

Gerçekçi futbol yarışmaya başladı:
Farklı Flick Futbol Takımı Oyunculara Karşı Oynayın ve Superstars Turnuvasını kazanmak için Flick Kicksinize Usta. Mini futbol oyunları esnasında realist bir ortamın hissedilmesi ve serbest vuruş penaltı anlarının sıcağını hissedin. Finger Soccer Star League, basit kontroller, pürüzsüz animasyonlar ve çekimlere haiz en yeni mobil skor kahraman oyunudur. Basit oyun ve büyük fizik ile, Flick Futbol Kicks, Sınırsız Eğlence ile oynamak kolaydır.

Futbol Kicks Strike Oyun Özellikleri:

• Futbol Kicks Strike Team Manager amp; Pro Futbol Oyuncu olarak oynayın
• En sevdiğiniz Dünya Superstar oyuncusunu seçin
• Rakiplerinizi yenerek futbol vuruşlarını kazanın
• İnternet bağlantısı olmadan oynayabilirsiniz
• Serbest Kick Flick Futbol Simülatörü her vakit ve her yerde oynamak için
• Basit kurallara haiz futbol parasız oyunu
• Gerçekçi grafikler ve ses efekti oyun oyun deneyimini artıracak
• Oynatıcınızın ve Rakibinizin Güçlü Savunmasını Keskin ve Akıllı S
• Gerçekçi parmak futbolu veya fiske oyunu

Peki ne bekliyorsun? Mini futbol oyununun tadını çıkaralım ve tadını çıkaralım. Futbol Tecrübesinin parasız oyunlarını vurgulayın.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.