Galaxy Bizz Apk İndir

6.0.7

HEMEN İNDİR
3.9/5 Oylar: 10,025
Sürüm
6.0.7
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
18M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Galaxy Bizz Apk İndir

Uygulama Hakkında

Galaxy Bizz, uzman editörlerin hazırladığı mobil oyun ve uygulama inceleme yazıları ile uygulama seçerken başvurabileceğiniz benzersiz bir kaynak niteliğindedir. Galaxy Bizz içerikleri ile kendinize özel mobil dünyanızı kolayca tasarlayabilirsiniz.

• Farklı kategorilerde yüzlerce içeriğe ücretsiz ulaşın.
• Birçok popüler tatbik ile ilgili haberleri ve trendleri ilk öğrenen siz olun.
• Uygulamayı kişiselleştirerek kendi akış sayfanızı yaratın ve alaka alanınıza özel yazılara kolay erişim sağlayın.

Galaxy Bizz’in ilk versiyonu ile alakalı geri bildirimleriniz için teşekkürler.

Yeni versiyondaki iyileştirmelerimiz;

Daha Şık, Daha İşlevsel!

Uygulama arayüzü artık daha şık, daha kullanışlı ve daha işlevsel. Yenilenen Galaxy Bizz’de üst ve alt navigasyonlar ile aradığın bütün fonksiyonlar elinin altında.

Kişiselleştirilmiş Akış Sayfası

Ana sayfanda ancak ilgini çeken içeriklerin listelenmesini ister misin? Yenilenen Galaxy Bizz’in kişiselleştirilmiş akış yapısı ile alaka alanına giren tüm yazılar “Sana özel” sekmesinde seni bekliyor. Bu özelliği kullanabilmek için giriş yapmış olup ilgi alanlarını seçmen ehil.

Galaxy Bizz Apk download

Arşivde Arama Yap

Galaxy Bizz’in varlıklı içerik arşivi keşfedilmeye hazır! Bu zamana kadar yayınlanan tüm oyun – uygulama araştırma yazılarına ve BizzMag içeriklerine arama sekmesinden ulaşabilirsin.

Daha Sonra Okumak İçin Kaydet

Tekrar yine okumak istediğin yahut henüz okumaya zaman bulamadığın içerikleri kaydet ve ondan sonra oku. Unutmaman için bu sayfayı alt navigasyona ekledik, artık kaydedilen içeriklere kolayca ulaşabilirsin!

Emoji ile Değerlendir

Okuduğun makale sana ne hissettirdi? İçeriklerin sende uyandırdığı hisleri emojiler ile değerlendir. Unutma; en fazlaca oy alan kazanır! Akışta gezinirken popüler emojiler ile okumak istediğin içeriklere karar verebilirsin; sıradaki okumalık komik mi olsun yoksa hüzünlü mü?

Yorumlarını Bizimle Paylaş!

Yorumların bizim için her vakit oldukça değerli. Yenilenen Galaxy Bizz’de okuduğun içeriklerin dibine yorum ve önerilerini bırakabilir, diğer okuyucular ile deneyimlerini paylaşabilirsin. Seni dört gözle bekliyor olacağız!

Bildirimler ile Güncel Kal

Yeni oyun ve uygulama önerilerimizden, güncel haber içeriklerimizden ve kampanyalardan haberdar olmak için bildirimleri açman yeterli. Daha sonra ulaşmak isteyenler için tüm bildirimler yepyeni bir sekmede seni bekliyor!

Galaxy Bizz ile size hususi uygulama dünyasını keşfetmeye şimdi başlayın!

Önerileriniz için bizlere her vakit ulaşabilirsiniz. Bizz@thebonddigital.Com

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.