Game of Sultans APK 2022

3.7/5 Oylar: 598,522

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Game of Sultans APK 2022

Takdim
Cihana hükmedin!
Başında olduğunuz Osmanlı Devleti’nin altın çağı geldi. Devletinizin Sultanı olarak tahtınıza oturun ve hükmetmeye başlayın. Nefes kesici yarenlerle tanışacak, heyecanlı romantik karşılaşmaları yaşayacak, bilge vezirlerinizle birlikte maiyetinizi yönetecek ve varislerinizi yetiştireceksiniz! Piyale bu yeni güncellemede aranıza yeni katılan sevimli dostlarınız için bir Evcil Hayvan Yuvası kurdu!

İçerik

Tüylü Arkadaşlarınızla Vakit Geçirin!
Evcil Hayvan Yuvası açıldı! Sadık dostlarınızla oynayın ve onları yeni yerler keşfetmeye gönderin! Hayvanlarınıza iyi bakmış olduğunuzda sizinle yan yana duracak ve devletinizi koruyacaklardır.

Nefes Kesici Yarenlerle Tanışın
Dünyanın dört bir köşesinden birçok güzel sizinle tanışmaya çok arzuluyor. Bunlardan hangisi kalbinizi kazanacak? Ruh eşinizi seçin ve kendi aşk hikayenizi kendiniz yazın!

Varislerinizi Yetiştirin
Mirasınızı yetiştirmekten ve çocuklarınızın başarılı bir halde büyümesine yardımcı olmaktan daha değerli ne olabilir? Büyüklerinde kuvvetli ittifaklar oluşturmak için arkadaşlarınızın varisleri ile evlendirin!

Kendi İmajınızı Oluşturun
Karakterinizin görünüşünü belirleyin ve şık Profil Resimleri ve Çerçeveler kullanarak profilinize hayat katın! Devletinizi tarzla yönetin!

Vezirlerinizi Güçlendirin
Kuvvetli cengaverleri saflarınıza katın ve ordunuzu kurun! Devletiniz, kuvvetli liderliğiniz altında her geçen gün daha da güçlenecek!

Eğlenceli Etkinlikler
Devlet gücünüzü ve itibarınızı artırmak için mini oyunlarımıza göz atın. Haftalık ve aylık etkinlikler sayesinde canınız asla sıkılmaz! Zindan, Talih Kuşu, Süvari, Osmanlı Hançeri Ustası, Misket Oyunu ve daha birçok etkinlikte kendi başınıza ya da arkadaşlarınızla ortak olup rekabete katılın!

Birliğinizle Cihana Hükmedin
Dünyanın her yerindeki oyuncular Birliğinize katılabilir! Şeref ve şöhret adına onlarla birlikte mücadele edin!

Süper Avantajlar!
VIP Puanı kazanmak ve oyuna düzen atlatmak için Günlük Görevleri tamamlayın.

Game of Sultans Apk download

Game of Sultans’ı Şimdi İndirin!

Bizimle iletişime geçin

Facebook: https://www.Feysbuk.Com/GoSTurkiye/
Grubumuza Katılın: https://www.Facebook.Com/groups/GoSTurkiye
Geri bildirimleriniz için: support_gos@mechanist.Com

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.