Garanti BBVA Mobil Bankacılık Apk İndir

10.6

HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 682,061
Sürüm
10.6
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
147M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Garanti BBVA Mobil Bankacılık Apk İndir

Tüm bankacılık işlemlerinizin yönetimi mobil bankacılık uygulaması Garanti BBVA Mobil ile cebinizde! Kredi başvurusundan otomatik fatura talimatı vermeye kadar 500’den fazla muamele seçeneği sunuyoruz. Bireysel, Kurumsal ve KOBİ müşterilerimiz; şubeye gitmeden, dilediğiniz an, istediğiniz yerden rahatlıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilmenizi sağlamak için yanınızdayız.

Garanti BBVA danışmanlığı finansal sağlığınıza iyi gelir! Size özel finansal sağlık önerilerimizle gelir masraf dengenizi koruyabilir, büyük minik demeden birikim yapabilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Henüz müşterimiz değilseniz, Temassız Müşteri Olma Teknolojisi’yle şubeye gitmeden kolayca Garanti BBVA’lı olabilirsiniz.

Tüm ihtiyaçlarınız için kolayca kredi başvurusu yapabilir, onaylandığı anda kredinizi hesabınıza aktararak anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Birikiminizi değerlendirmek istiyorsanız Garanti BBVA Mobil’den e-vadeli hesap açarak yüksek faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Üstelik vade dönüş tarihini beklemeden ihtiyacınız olduğu anda e-vadeli hesabınızdan para çekebilir veya hesabınıza para yatırabilirsiniz.

Size en müsait kredi kartına başvuru yaparak hususi tenzilat ve kampanyalardan yararlanabilir, kart başvurunuzun durumunu ise Mobil’den kolayca takip edebilirsiniz.

Faturalarınızı şubeye gitmeden ödeyebilir, isterseniz ödeme tarihlerini takip etmenize gerek kalmadan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezası, şans oyunu ödemeleri gibi daha birçok ödemeyi ise Garanti BBVA Mobil ile arzu ettiğiniz vakit, arzu ettiğiniz yerden gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenliğinizi en yüksek ölçüde tutabilmek için en gelişmiş önlemleri sizin için devamlı takip ediyor ve uyguluyoruz.

Garanti BBVA Mobil Bankacılık Apk Full download

Cihaz eşleşmesi özelliği ile mobil uygulamamıza size ilişkin bir cihaz ile erişim sağladığınızı doğruluyoruz.

Garanti BBVA Mobil ile;
• 7/24 para transferi,
• Kolay Adres ile IBAN’a gerek olmadan para transferi,
• Fatura ve vergi ödemeleri,
• Hesap ve kart hareketlerinizi görüntüleme,
• Kredi hesaplama, kredi başvurusu ve başvuru takibi,
• Kredi kartı başvurusu ve başvuru takibi,
• Güncel döviz kurlarını takip etme,
• Döviz hesabı açma
• Varlık ve borçlarınızı görüntüleme,
• Gelir ve giderlerinizi kategori bazlı araştırma,
• Size özel finansal esenlik önerilerimizi inceleyerek aldığınız aksiyonları takip edebilme,
• Size en yakın ATM ve şubeyi sorgulama gibi birçok bankacılık işlemini anında gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal müşterilerimiz, bunlara ayrıca, yetki/onay tanımlarınız dahilinde, Garanti BBVA Mobil’de onaya düşen ticari işlemlerinizi bildirim yapısı üzerinden görüntüleyebilir ve tasdik verebilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil’i kullanmak için Mobil / İnternet Bankacılığı parolanızın olması ehil. Eğer parolanız yoksa “Parola Al”a dokunarak kredi kartı yahut Paracard numaranız ile parolanızı anında alabilirsiniz. Kartınız yoksa görüntülü müzakere ile satın alan temsilcimizle iletişime geçerek parola oluşturabilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil’in almış olduğu izinlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

www.Garantibbva.Com.Tr/izinler

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.