Garena Free Fire: Başlangıç Apk İndir

1.59.5

HEMEN İNDİR
5.0/5 Oylar: 1
Sürüm
1.59.5
Actualización
9 Şubat 2021
Gereksinimler
Android 4.1+
Boyut
665.6 MB
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Garena Free Fire : Başlangıç apk indirdirmesi yaptığınızda en iyi hayatta kalma oyunu ile karşılaşacaksınız. PubG’ye çok benzemektedir. Pubg benzeri oyun arayanlar için idealdir. 49 kişi ile birlikte ıssız bir adaya paraşütle atlayarak oyuna başlarsınız. Oyun 10 dakika sürmektedir. Haritada envanter toplayarak, kendinizi geliştirerek hayatta kalmaya çalışmalısınız. Silahları toplarken diğer oyuncuların da bunun peşinde olduğunu unutmamak gerek.

Garena Free Fire : Cobra toplam 49 kişi ile savaş halinde olduğunu unutma. Bu mücadeleyi tek başına vermek zorunda değilsin. İstersen arkadaşlarınla 4 kişilik takımlar oluşturup birlikte mücadele verebilirsiniz. Takım oluşturduğunuz zaman daha iyi iletişim için sesli sohbet gibi ek özellikleri kullanabilirsin.

Oyunun genel olarak ara yüzü akıcı ve sade. Bu yüzden oynaması daha keyifli. Hayatta kalma mücadelesinde takımını oluştur ve mücadeleye katıl.

Aksiyon ve hayatta kalma oyunu sevenlerin kesinlikle denemesini öneririz. Anime sevenler bu oyunu beğenebilir. One peach men gibi anime karakterlerini de oyunda görmek mümkün.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.