getir Apk İndir

2.12.0

HEMEN İNDİR
4.7/5 Oylar: 692,842
Sürüm
2.12.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
47M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

getir Apk İndir

Getir bi mutluluk!

Binden fazla ürünü ve sıcacık yemekleri dakikalar içinde olduğunuz yere getiriyoruz! Zamanın değerini biliyoruz, hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Getir’le en fazlaca tükettiğiniz ürünleri, GetirBüyük’le büyük market alışverişinizi, GetirYemek’le binlerce restorandan dilediğiniz yemeği ve GetirSu ile su siparişinizi dakikalar arasında size ulaştırıyoruz. İhtiyacınızı karşılamak için evden çıkmanıza gerek yok; bakkala, markete, restorana gitmenize gerek yok, hepimiz varız.

Neden Getir?

· Dakikalar İçinde Teslimat: Çok sayıdaki depo, araç ve motokuryelerimizle hizmetinizdeyiz. İhtiyaç ürünlerinizi ve market alışverişinizi ortalama 10 dakikada ayağınıza getiriyoruz. Dur durak yok.

· Canlı Sipariş Takibi: Siparişinizi verdikten sonrasında kuryenin gelişini haritadan izleyebilir, ürünlerinizin ya da yemeğinizin kaç dakikada sizde olacağını bilirsiniz.

· GetirYemek: Sevdiğiniz restoranlardan pizza, hamburger, lahmacun, kebap, rotatif, tatlı ve daha birçok yemek sipariş edebilir, siparişinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Getir Getirsin seçeneği ile sıcak yemeğinizi size getiren kuryemizin konumunu haritada görebilirsiniz.

getir Apk Full

Dijital ödeme için kredi kartınızı bir kere tanımlamanız yeterli, hemen sonra ne cüzdana ne de kredi kartına gereksinim var. Üstelik kredi kartı bilgilerinizi Getir dahil kimse göremez. Kart bilgileriniz Mastercardın ödeme altyapısı Masterpass veya BKM (Bankalararası Kart Merkezi) tarafınca korunur. Kapıda ödeme özelliğimiz ise GetirYemekten Restoran Getirsin seçeneği ile verdiğiniz siparişlere özel. Bu seçenek ile yemeğini restoran kendisi getirir, kendi pos aleti ile ödemeyi kapıda alabilir.

· Gece Gündüz Servis: Market, bakkal kapansa da biz Getirde gece gündüz demiyoruz, getiriyoruz.

· Müşteri Hizmetleri: Müşteri Hizmetlerimiz 7/24 hizmetinde! Müşteri Hizmetlerimize 0 850 532 50 50’den ulaşabilirsiniz.

Hemen Getiri indirin, binden fazla ürün ve sıcacık yemekler dakikalar içinde kapınıza gelsin!

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.