Gözetmen – Sınav Görevi Takip Apk İndir

5M

HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 34
Sürüm
5M
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
3
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Gözetmen – Sınav Görevi Takip Apk İndir

Gözetmen – Sınav Görevi Takip uygulaması yardımıyla ÖSYM, AÖF, MEB gibi kurumların yapmış olduğu sınavları takip edebilir, sınav rolü için başvurular başladığında bildirim alabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz imtihan görevi için, son müracaat tarihini veya sınav sonrası form doldurma işlemini hatırlatacak bildirimler ayarlayabilirsiniz.

Gözetmen – Sınav Görevi Takip Uygulamasının Genel Özellikleri

Bildirim alabileceğiniz kurumlar :
* ÖSYM – Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi
* MEB – Milli Eğitim Bakanlığı
* AÖF – Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi
* ATA-AÖF – Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi
* ASYM – Ankara Üniversitesi Sınav Yönetim Merkezi
* Diğer

Sınav rolü duyuruları için bildirim almak dilediğiniz kurumları seçebilir, isterseniz bildirim alma hususi durumunu tamamen kapatabilirsiniz. Varsayılan olarak tüm kurumların imtihan görevlerinden bildirim alırsınız. Bunu Ayarlar ekranından rahatça değiştirebilirsiniz.

İstediğiniz sınav rolü için Son Başvuru Tarihinin ve/yada Sınav Sonrası Form Doldurma işleminin hatırlatılmasını seçebilirsiniz. Bu hatırlatmaları ayarlamak için ilgili sınava basarak sınav detay ekranına ulaşabilirsiniz.

Uygulama içerisinde bulunan Takvim özelliği yardımıyla kolayca imtihan günlerini görebilir, dilediğiniz sınav görevinin detayına derhal ulaşabilirsiniz. Sınav olan günler için müessese bazlı renklendirme yapılmıştır, bu sayede arzu ettiğiniz kurum sınavının günlerini daha kolay ayırt edersiniz.

Anasayfada gösterilecek imtihan türlerini ve tarih aralığını Ayarlar ekranından belirtebilirsiniz. Böylelikle sadece istediğiniz kurumun imtihan görevleri, seçmiş olduğunuz tarih aralığına göre listelenir.

Gözetmen – Sınav Görevi Takip Apk Ücretsiz İndir

Duyurular ekranında aktüel sınav ücretlerini bulabilirsiniz. Ayrıca Gözetmen uygulaması ile alakalı mühim duyuruları ve yenilikleri bu ekrandan takip edebilirsiniz.

Uygulama ile ilgili geri bildirimlerinizi göndererek Gözetmen – Sınav Görevi Takip uygulamasının daha iyi olmasına katkıda bulunabilir, varsa önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Uygulama tamamen parasız olup kullanıma mani olmayacak veya kullanıcıyı bekletmeyecek reklamlara sahiptir. Ayarlar ve kuruluş bazlı sınav rolü bilgilendirme seçenekleri için herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Ücretsiz bir halde imtihan görevlerini takip edip dilediğiniz sınavlar için bildirim alabilirsiniz. Uygulama ancak resmi kurumlar tarafınca yapılan sınavlarla alakalı bilgiler sağlamakta ve hiçbir devlet kurumunu temsil etmemektedir.

Xiaomi ve Huawei şeklinde birtakım telefon üreticileri az malum uygulamalara varsayılan olarak belli kısıtlar getirmektedir. Bu kısıtlar yüzünden bildirim sıkıntısı çekmemeniz için Ayarlar ekranının en alt kısmında hususi bildirim ayarları bulunmaktadır. Bu ayarları açarak uygulamaya lüzumlu izinleri vermeniz durumunda bildirim sıkıntısı gidecektir.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.