Great Conqueror Rome V2.4.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

4.4/5 Oylar: 28,387
Geliştirici
EasyTech

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Great Conqueror Rome V2.4.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Komutan! Roma Cumhuriyeti yükselişte ve etrafındaki birçok güçlü ulus, üstünlük için size karşı savaşacak. Yakında bir savaş var.
Roma’nın herkesin gücüne ihtiyacı var! Caesar, Pompey, Antony, Octavian ve Spartacus gibi büyük komutanlar sizinle savaşacak. Büyük Fatih’in doğuşuna tanık olalım!

【Kampanya Modu】
Roma’daki yüzlerce tarihi savaşın sahnelerini yeniden canlandırın ve Roma’nın nasıl Afrika, Avrupa ve Asya’ya yayılan büyük bir imparatorluğa dönüştüğüne tam olarak tanık olun.
** Lejyonları Pön Savaşları, Spartaküs Ayaklanması, Galya’nın Fethi, Sezar’ın İç Savaşı, Antonius’un İç Savaşı, Doğu’nun Fethi, Almanya’nın Fethi’ne katılmaları için yönetin ve Roma’nın yükselişini ve ihtişamını deneyimleyin.
** Şehirler inşa edin, asker toplayın, savaş teçhizatı yapın, güçlü deniz filoları oluşturun. Her şey kontrolünüz altında.
** İkincil hikayeyi seçin, çevredeki milletlere ve kabilelere güçlü Roma ordusuna karşı savaşmaları için komuta edin ve fethedilmek için kaderlerini değiştirin.
** Yeni teknolojiler yeni vizyonlar getirir. Teknolojileri araştırmak gücü arttırır ve fethi hızlandırır.

【Fetih Modu】
Akdeniz’den Britanya Adaları’na, Roma, Mısır ve Kartaca’ya kadar Galya kabileleri, Germen halkları, Doğu İmparatorluğu hegemonya için mücadele ediyor. Roma dünyayı fethedecek mi yoksa fethedilip yeni bir imparatorluk mu kurulacak?
** Roma Cumhuriyeti’nin Pön Savaşları, Birinci Triumvirlik, İkinci Triumvirlik’ten Roma İmparatorluğu’nun birden fazla dönemine kadar yüzlerce yıllık bir süreyi kapsar.
** Düşmanlar veya arkadaşlar, savaş ilan edin veya ittifak kurun, müttefiklere yardım edin veya tarafsız ülkeler çizin. Ülkenizin çıkarına en uygun dış politikaları seçin ve bölgelerinizi genişletin.
** Savaşın gelgiti durdurulamaz. Şehirleri genişletin, lejyonları toplayın, stratejileri kullanın, teknolojileri araştırın ve imparatorluğunuzu nihai zafere taşıyın.
** Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok ülke var ve her birinin dünyayı fethetme fırsatı var. Geleceklerini değiştirin ve onları büyüklüğe doğru yönlendirin.

【Sefer Modu】
Lejyonlarınıza bir keşif seferi düzenlemeleri için liderlik edin, strateji ve taktikleri akıllıca kullanın, sınırlı kuvvetler konuşlandırın, sınırsız savaş yeteneklerinizi tam anlamıyla kullanın ve güçlü yabancı birlikleri alt edin!
** Size yeni bir oyun deneyimi sunan yeni meydan okuma modu.
** Seferin her adımı birçok zorluk ve tehlikeyle birlikte gelir. Savaş planlarınızı değiştirmeye devam edin ve nihai zafere ulaşacaksınız.
** En iyi savaş kupalarını kazanın ve fatih üniformalarınızı giyin.

【Senato】
Roma bir günde kurulmadı. Zafer Takı, Kolezyum, Panteon’u inşa edin ve geçmişin ihtişamını geri kazanın!
** Senato tarafından verilen görevleri tamamlayın ve zengin ödüller kazanın.
** Savaş yeteneklerini geliştirmek için piyade, süvari, okçu ve donanmayı eğitin.
** Becerilerini yükseltmek ve yeteneklerini geliştirmek için generallerinizi savaş bayrakları ve hazinelerle donatın.

【Özellikler】
*** Eşsiz komutanlar yetiştirin, becerileri özgürce eşleştirin, esnek olun ve savaş alanını kontrol edin.
*** Bulut arşivlerini destekleyin ve ilerlemeniz cihazı değiştirirken senkronize edilebilir. Arşivlerinizin güvenliği korunur.
*** Fetih Modu, GooglePlay’deki sıralamaları destekler. Daha az zaman ve generalle daha fazla bölge ele geçirin.

【Bize Ulaşın】
*** Facebook: https://www.facebook.com/iEasytech
*** Twitter: https://twitter.com/easytech_game
*** YouTube: https://www.youtube.com/user/easytechgame
*** Easytech resmi Web Sitesi: http://www.ieasytech.com
*** Easytech resmi E-postası: Easytechmail@gmail.com

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.