Hangi Film? APK 2022

3.78

HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 896
Sürüm
3.78
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
39M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hangi Film? APK 2022

Sinema meraklısı, film bilgine güveniyor musun? “Hangi Film? Sinema Filmleri Yarışması” uygulamasını ücretsiz indir ve dünya çapındaki sıralama listesindeki, yerini gör. Onlarca film kategorisinde, binlerce soruda yarışarak bilgini göster. Sinema filmlerine ilişik sahnelerden hangi film bulunduğunu bilmeye çalış.
Yılardır sinemalarda, Netflix üzerinden izlediğin dizilerde, ücretsiz Hd film sitelerinde seyrettiğin yüzlerce beyazperde filmine karşın zorlandığın durumda, jokerlerin yanında. “Hangi Film? Sinema Filmleri Yarışması” cevabın sonrasında, beyazperde sorusunun doğru yanıtını görmekle kalma, filmi izlediğini yada gelecekte izlemek istediğini belirt. Yıllarca parasız sinema filmi izleme uygulamaları indirerek, yüzlerce HD film izledin, şimdi sinema kültürünü benzetme tarihi geldi. Bu sayede kovuşturmak istediğin filmleri ve geçmişte izlediğin sinema filmlerini IMDB puanlarına göre sıralı bir halde listelerinde gör. Sinema filmi indirme programlarından film izlemek yerine ben dizi severim diyorsan çok yakında dizi seyretme programlarından edindiğin bilgin ile yarışabileceğin dizi sorularımız geliyor.
“Hangi Film? Sinema Filmleri Yarışması” uygulamasında seni bekleyenler;
• Seçeneklerden resimdeki filmi bulun ve seyretme listenize ilave edin.
• 20 kategoride binlerce beyazperde filmi ve dizi resmi içeren soru,
• Popüler filmler, Dünya Sineması, Netflix dizileri ve filmleri ile varlıklı içerik,
• Seçenekler arasında doğru filmi bulun,
• Sinema filminin imdb puanı, imalatçı ekibi, imal yılı bilgileri “Hangi Film? Sinema Filmleri Yarışması” ile elinde
• İki seçenek, ikinci resim, ipucu, bulanık poster joker karakterleri
• Cevaptan sonra filmin posterini görün,
• Filmi izleme listenize ilave edin ve İzleme listenizi takip edin
• Puan tablosunda sıralamanızı görün.

Hangi Film? Apk Full download

• 8 dilde film başlıkları ve menü (İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, Rusça, Türkçe, Japonca),
• E-posta, Google ve Facebook ile kayıt,
• Sık güncellenen quot; Hangi Film? Sinema Filmleri Yarışmasıquot; uygulamasıyla aktüel sinema filmleri, yeni kategorilerle dizi filmler arasında yarışmalarına katıl.
Dil seçeneğini değiştirdiğinizde ancak beyazperde malumat yarışması uygulamasının arayüz dilinin değiştirmekle kalmaz, sinema filminin şıklardaki adını de o dildeki, gösterime girmiş olduğu ismiyle görüyor olursunuz. Örneğin İngilizce dilinde fantastik beyazperde kategorisinde yarışırken şıklar içinde gördüğün quot;Harry Potter and the Order of the Phoenixquot;, “The Lord Of The Rings: The Fellowship Of The Ring”, “Star Wars Episode IV: A New Hope” ve “Frozen 2” tatbik dilini Türkçe filmler olarak seçtiğinde alakalı probleminin şıkları quot;Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığıquot;, “Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği”, “Yıldız Savaşları: Bölüm IV – Yeni Bir Umut” ve “Karlar Ülkesi 2” olarak görünmeye adım atar.
Ücretsiz olarak indirerek yarıştığın bu uygulamayla beğendiğin filmlerin imdb puanlarını öğren. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak bakabileceğin puan listelerinde üst sıralara çıkmak istiyorsan hem tüm türlerde beyaz perde bilgisine sahip olup, bu bilginin beyazperde yıllarına bakılırsa dağılıyor olmalı. 1960ların filmlerini de bilmelisin 2010ların filmlerinde.
Sadece Hollywood sineması üstüne uzman olmak seni sadece Amerikan sineması kategorisinde bir yerlere taşır. Bunun yanında Bollywood ve Japon beyazperde filmlerine ilişkin enerjisini de göstermen koşul.
Ben sadece aksiyon filmi izlerim diyenler, müsabaka skor listesinde alt sıralar sizleri bekliyor:) Hangi HD filmi bulsam indirir izlerim diyenler benim için filmin türü, beyaz perdenin kategorisi mühim değil diyenler üst sıralara yerleşmek hiç de basit olmayacak.
Haydi sende ücretsiz bir şekilde “Hangi Film? Sinema Filmleri Yarışması” indir ve bu keyfe ortak ol!

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.