Hepsi Bir Arada Alışveriş Spor Haberleri Yemek Uyg APK 2022

9M

Sürüm
9M
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
2
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hepsi Bir Arada Alışveriş Spor Haberleri Yemek Uyg APK 2022

Hepsi farklı çevrimiçi internet sitelerini kullanma mevzusunda çok fazla zaman tasarrufu elde eden bir online Alışveriş uygulamasında. Tüm uygulamaları tek bir dokunuşla bir yerden diğerine taşıyabileceğiniz bir yerde saklarlar.

Hepsi Bir Arada Alışveriş App hoş geldiniz – Hepsi bir arada Online Alışveriş uygulaması 1000den fazla çevrimiçi mağazalar için bir alışveriş Yeri istek. Amazon, Flipkart, Paytm ve TataCliq şeklinde büyük online alışveriş sitelerinden bazıları.

All in One Alışveriş App birden fazla tatbik çözümü, gerek yok birçok web sitesini ziyaret ve Alışveriş için App yüklemek, biz aynı anda aynı yerde bütün kullanıcıya platformu hizmet aliexpress yönetmek All in One Alışveriş ve oyo için online oda rezervasyonu, Hepsi Bir Arada Gıda, Hepsi Bir Arada Şarj vb Biz de 30dan fazla ülkede bulunan App All in One Alışveriş App Amerika Gibi App teslim.

Hepsi bir arada Alışveriş App bütün mağazalardan en iyi fiyatlar ve teklifler.Tüm tamamı kolayca tek bir alışveriş bize bulabileceğiniz bu app alışveriş özellikleridir.Konuma bakılırsa Restoranlar, Kafeler, Pub ve Barlar kolayca arayın mesela Çin, İtalyan, Hint), isim (ör. Starbucks, Dominos Pizza, Amaya).

15.000den fazla restoran ve Kuzey Hindistan, Güney Hindistan, Meksika, Çin, Tayland, Avrupa ve daha birçok mutfak arasından seçim yapın. Sıcak yiyecek deliveroo boru ile zamansız açlığı kapınıza 24 saat yendi. Çıtır burger, kremalı tereyağı tavuk, peynirli makarna, kokulu biryani veya canlandırıcı bir sallama olsun, gündüz veya gece umursamıyoruz, hepsini teslim ediyoruz ve süratli bir şekilde teslim ediyoruz.

Yiyecek dağıtımı her vakit iyi bir fikirdir.

Hepsi Bir Arada Alışveriş Spor Haberleri Yemek Uyg Apk Full download

Amerika, Kanada ve Avustralyada 800den fazla şehirde 110.000den fazla menümüz var ve her gün daha fazlasını ekliyoruz.

Gıda Uygulaması – Hindistan, Almanya, Singapur, Malezya, Amerika, Fransa, Kanada, İngiltere ve daha birçok ülkeden en iyi yiyecek grubhub uygulamalarını arayın ve satın alın. Size tüm çevrimiçi yiyecek siparişi uygulamasından teslim yiyecek alın. En iyi tutarları karşılaştırın, yakınınızdaki en iyi restoranı bulun, 24den fazla çevrimiçi yiyecek siparişi uygulamasından çevrimiçi yiyecek siparişi için en iyi fiyatları alın.

Yasal Uyarı: –

Uygulamada yer edinen tüm internet siteleri, içeriğin e-posta, telefon, satış ortağı idare hizmetleri vb. Yoluyla kontakt kurulduğundan güvenilir olarak bir izin sürecinden geçmiştir. Lütfen hemen e-posta kanalıyla bildirimimize getirin.

Web sitesinin bütün içinde ne olduğu ilgili internet sitesine aittir. Diğer web sitelerinin içinde ne olduğu / logosu üzerinde telif hakkımız yoktur. Herhangi bir ayrıntı için lütfen bize mail atın. Bu üçüncü taraf sitelerinin ayrı ve bağımsız gizlilik politikaları ve şartları vardır. Lütfen gizlilik politikalarını ve hüküm ve koşullarını dikkatlice okuyunuz.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.