Hileli Ağır Araba Taşıyıcı kamyon sim APK İndir

Actualización
18 May 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hileli Ağır Araba Taşıyıcı kamyon sim APK İndir

Bu Gerçek araba nakliyat euro kamyonunda, gerçek bir yarış arabası taşıma römorku ile pürüzsüz ve sabit yollarda birinci sınıf bir sürüş elde edersiniz. Süper araba nakliyat kamyonu sürücüsü 2019, otomobil taşıyıcı kamyon yada Araba taşıyıcı kamyon oyunu olarak da bilinir. Bu aşırı kamyoncu simülatör oyununda işiniz, yarış otomobillerini fabrikadan oto mobil garajının showroomuna taşımaktır. Bu Gerçek polis otomobili taşıyıcı kamyonunun direksiyonuna geçin ve şehir içerisindeki Araç taşıma kamyonu römork simülatörüne gidin. Hızlı Gerçek kent içi araba taşıma kamyonu 2019, bu spor otomobil nakliyat meydan okuma oyununda en popüler olanıdır. Sürüş ve nakliye oldukça zor olsa gerek sadece bu sizi uzman bir sürücü yapacaktır. Birden fazla vasıta kullanmayı öğrendiğiniz yerler sizin için okul sürüşü gibidir. Göreviniz, şehir trafiğinde spor arabaları sürmek ve onları büyük buhar motoruna yüklemekle başlar. Önce otomobil, ağır araba taşıyıcı kamyon simülatörü oyununun içerisine yüklenir, daha sonra araba kargo taşımacılığı ağır kamyon yağmacı oyununu sürmeniz gerekir. Bu 3B ağır vasıta nakliye kamyonu sürücüsü, size can sıkan tipteki Gerçek otomobil taşıma römork oyun oyunlarından başka bir şey oynama şansı verir. Sürüş zorluklarını zamanında tamamlamanız gerekiyor. Müthiş ve harika bir Amerika ağır büyük araba taşıyıcı kamyon oyunu sürüş deneyimine hazır olun. Yolculuk esnasında, Off-Road araç taşımacılığı euro kamyon sürüş muayenesine izin verilmez. Bu Uzun römork otomobil taşıma kamyonu oyunu 2019, öteki eski yeni araba nakliyat euro kamyon oyunu şeklinde değil. Kamyon römork araba nakliyat oyununu sürerken harika sürüş becerilerinizi göstermenin tarihi geldi. Lorry kamyon araba taşıma oyununu diğer kamyonlara çarpmadan oldukca dikkatli bir biçimde sürmelisiniz.

Ağır Araba Taşıyıcı kamyon sim Apk Full download

Bu Amerikan kamyon römorku otomobil taşımacılığı, diğer Gerçek tekrar başlatma otomobil nakliyat kamyonu oyunu sürücüsü oyunlarından farkına varır.

Bu euro kamyon simülatörü oyunu 3dye birçok şaşırtıcı ve reel kamera görüntüsü seçeneği ekledik. Araba taşıma kamyonu römork oyunu çalışırken kamera açısını istediğiniz yere ayarlayabilirsiniz. Indain off road araba nakliyat kamyonu oyununun önden yahut arkadan görünüşünü beğendiyseniz; parmağınızı telefon ekranınızda kaydırın ve arzu ettiğiniz yere bırakın. Sol veya sağı seçerek güzel manzaraların keyfini çıkarabilirsiniz. Çoklu araba taşıma kamyonu 2019 yan manzara. Limuzinli araba taşıma kamyonu römork simülatörünü seviyorsanız, bu Ağır kamyon römorku otomobil taşıma oyunu sizin için en iyisidir.

İlk şaşırtıcı seviyeyi tamamladıktan sonrasında, bir sonraki coşku verici seviyeye geçebilirsiniz. Her düzen bir önceki seviyeden daha zor olsa gerek. Uygulama bununla birlikte kullanıcıyı kendine çeken ve birçok şey satın alan bu Gerçek park treyler araba taşıyıcı oyununa dahil edilmiştir. Diğer Araba taşıma kamyonu römork park aracına çarpmayın. Süre biterse oyun sona erer. Bu parasız Gerçek otomobil taşıma kamyonu oyununun zorluklarından kurtulmaya hazır mısınız? Bu Kargo ana araç taşıyıcısının tüm zorluklarını tamamlayabileceğinizi düşünüyor musunuz? Cevabınız evet ise, bu oldukça hikayeli araba kargo römork oyununun sıkıntılı zorluklarıyla yüzleşmeye hazır olun.

Oyun Özelliği:
En iyi park simülasyon oyunu
güzel ses efektleri
Mükemmel 3D ve HD grafikler
Euro kamyon sürüşü gerçek hissettiriyor
Farklı çağdaş araçları taşıyıcı kamyonunuzda taşıyın.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.