Hileli Araba Devriyesi Saklambaç Çocuk Safarisi APK İndir

1.0.14

HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 319
Sürüm
1.0.14
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
55M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hileli Araba Devriyesi Saklambaç Çocuk Safarisi APK İndir

Çalıların arkasına bakın! At mı yoksa bir zebra mı? 2 ila 5 yaş arası çocuklar için mükemmeldir, Araba Devriyesi ile araştırmalar yapın ve yakın yada uzak ormanlarda yaşayan hayvanları öğrenin. Dünyanın en büyük devlerinden küçücük yaratıklara kadar vahşi yaşamı keşfedin!

Doğayı keşfetmek için eğlenceli bir yolculuk: keyifli sürprizlerle dolu, Fransadan Çine kadar bambu ormanlarında, şiddetli akan nehirlerde, kumlu tepelerde, mehtaplı gecelerde, donmuş buzdağlarında ve kalabalık şehirlerde hangi sempatik hayvanların gizlendiğini keşfedeceğiniz görkemli bir gezi!

ÖZELLİKLER:
– 130 hayvanı bulun ve oynayın
– 12 etkileşimli ortama seyahat
– Eğlenceli sürprizlerle dolu!
– Küçük çocuklara uyarlanmış güçlük
– Eğlenceli sesler ve animasyonlar
– 3 yaş ve üstü
– REKLAMSIZ

Ebeveynlere: Çocuğunuz uygulamaya girdiğinde, ancak eğlence ve mutlulukla karşılaşacağından güvenli olmak istiyoruz. Bu yüzden, herhangi bir uygulama içi satın alma veya harici bağlantı için ebeveyn koduna ihtiyacımız var. Tüm oyunlara erişmek ve uygulama içi satın alma yönlendirmelerini hariç tutmak için uygulamanın tam sürümünü de satın alabilirsiniz.

Araba Devriyesi Saklambaç: Çocuk Safarisi APK 2022

Nezaket, özerk keşif ve deneyimlemeyi teşvik etmekteyiz. Sizden bir şeyler duymayı oldukca isteriz! Bizimle minimango@amusenetwork.Com üzerinden iletişime geçmekten ve beğendiyseniz Facebook ve Instagramda @MiniMangoApps hesabımızı takip etmekten yahut değerlendirme yazmaktan çekinmeyin! 🙂

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.