Hileli Araba Sürme Okulu Oyunları Sim APK İndir

Actualización
16 May 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hileli Araba Sürme Okulu Oyunları Sim APK İndir

2022nin araba sürme okulu oyunları simülatörü yada araba sürme akademisi simülatörü 3d, otomobil sürme simülatörleri ve otomobil park etme oyunları 3d ile ilgili inanılmaz öğrenme otomobil oyunlarından biridir. Bu nedenle, reel bir otomobil sürüş okulu 3dye gitmek zorunda kalmadan otomobil sürme ve otomobil park etme becerilerinde ustalaşın. 2022 oyun üç boyutlu araba sürüş okulu ile hayalinizdeki arabayı seçin ve otoyol yollarında otomobil park etme oyunları üç boyutlu, araba sürme ve yarış oyunları ile ilgili görevinizi alın. Yanlış dönüş yapmayın, trafik sinyallerini takip edin ve her vakit güvenlik kemeri takının. 2022de yakın zamanda güncellenen otomobil sürme okulu simülatörü 3dyi oynayarak bu park sim oyunu 3dde uzman otomobil sürücüsü olabilirsiniz. 2022nin araba sürüş okulu – park etme sim oyunları üç boyutlu, değişik çarpıcı ortamlarda araba sürmenize ve şaşırtıcı ses efektlerine haiz olmanıza imkan tanır.

Bu araba sürme okulu üç boyutlu: park simülatörü oyunlarında en sevdiğiniz arabaları sürebilir ve yolun otomobil park etme ve araba sürme kurallarını bizimle öğrenebilirsiniz! Devasa açık dünya haritası, kalp atışı yapan bir oyun deneyimi taktim etmek için aşırı araba sürme ve park etme becerilerinizi keşfetmek ve kontrol etmek için yaratıcı bir biçimde tasarlanmıştır. 2022nin otomobil sürme okulu simülatör oyunları 3d: otomobil simülatör oyunları üç boyutlu, 2022nin bu reel araba sürme okulu oyununda otomobil sürme oyunlarının ve araba park etme seviyelerinin keyfine varacağınız için, 2022nin basit bir araba sürme simülatörü oyunu değildir. Sürüş uzmanlığınızı geliştirin! 2022nin Araba Sürme Okulu oyunları, bu şehir otomobili sürüş okulu oyunlarında 3dlik bir araba sürme oyununda birden fazla düzen ve göz alıcı bir kent ile boş zamanınızı daha eğlenceli hale getirmek için birden fazla klasik araba, süper otomobil, SUV ve oldukça daha fazlasını içeren en yeni sürüş oyunları simülatörüdür. 2022. İlginç ve basit otomobil oyunları kontrolleri, bu klasik otomobil park etme ve araba sürme oyununu, çoklu sürüş kontrolleriyle bu otomobil sürme simülatörü oyununu üç boyutlu oynayarak gerçekten harika bir araba sürme deneyimi haline getirebilir.

Araba Sürme Okulu Oyunları Sim Apk download

Arabanızı kokpitte sürdüğünüz yer, eğlenceli trafik ve gerçekçi kent otomobili sürüş simülasyonu ortamında. Mümkün olduğunca sürün, trafik arabalarını sollayın, trafik kurallarına uyun ve sinyaller yeni otomobil satın almak için para kazanın. Sonunda, küresel otomobil sürüş okulu önder tablolarının kralı olun.

Hazırlanın ve motoru çalıştırın, trafik şeritlerini, trafik sinyallerini, trafik kurallarını göz önünde bulundurarak manuel şanzımanı ve otomatik şanzımanı bağrına basmak için güvenlik kemerinizi bağlayın ve ustalaşmış bir araba sürüş simülatörü 3d olmak için öteki bütün temel ipuçlarını ve parametreleri öğrenin. Nihai araba ehliyetinizi almak için iyi şanslar! Farklı sürüş durumlarına sahip çoklu seviyeler sizi bekliyor. Şehirde hayalinizdeki arabaları sürmenin keyfini çıkarırken sürüş becerilerinizi göstermenin ve otomobil şoför kursu ehliyetinizi almanın tarihi geldi.

• Bu araba simülasyonunda akıcı ve realist araba sürüş kontrolleri
• Sürücü kursunda realist motor ses efektleri
• Eğlenceli park etme, otomobil sürme oyunu
• Zorlu sürüş okulu oynanışı ve seviyeleri
• Kendinizi gerçek bir otomobil sürücüsü olarak eğitin
• Farklı park yerleri
• Yüksek kaliteli grafikler ve sesler

Gerçek Araba Sürüş Okulu Simülatörü: Sürüş Okulu 3dyi oynamak parasızdır ve bu araba sürme okulu oyununu oynamak için WIFI veya internet bağlantısı gerekmediğinden çevrimdışı bir oyundur, böylece dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde eğlenebilir ve boş zamanınızı bunu oynayarak eğlenerek geçirebilirsiniz. Araba sürme okulu oyunu.

NOT: Bu araba sürme okulu oyunu 3d ücretsiz ve çevrimdışıdır ve reklamlarla desteklenir.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.