Hileli Arena araba oyunu 3D – Savaş ve yok et APK İndir

Actualización
31 May 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hileli Arena araba oyunu 3D – Savaş ve yok et APK İndir

Bazen kendinizi fazlaca bitap hissedersiniz, basit şeyler rahatlamanıza ve zihninizi boşaltmanıza yardımcı olmaz. Kafanızı dağıtacak yeni bir şey aramıştınız. Her zaman karmaşık ve zihin kırıcı olması gerekmez. Bazen beyniniz sadece rahatlamak talep eder. Lütfen bizlere rahatlamanın en kolay ve en süratli yolunun ne işe yaradığını söyleyin? Tam olarak, bir şeyi yok etmek ve kazanmak için. Küçük zaferler bile önemlidir. Size sunduğumuz şey bu! Oyunumuzda rakibinizin bir arabasını yok etmeniz gerekecek. 3D grafikler, değişik arenalar, çoklu zorluklar, yükseltmeler, ödüller! “Yeni yada coşku verici bir şey duymuyorum”. Bir dakika bekleyin ve ücretsiz uygulamamız Ram Carsın ilginize değer bulunduğunu görmüş olacaksınız.

Peki oyunumuzda bu kadar hususi olan ne? Arabanızı bir çizgi çizerek sürdüğünüz çevrimdışı bir araba dövüşü ve parçalama arenasıdır. Quot;Yani arabam parmağımı takip edecek, tamamı bu mu?Quot; Hayır! Rakibinizle hemen bir savaş başlatmıyorsunuz, daha stratejik. Parmağınızı çektikten sonrasında çizgiyi çizin ve otomobil hareket etmeye adım atar. Yolunuzu planlarken düşmanın yörüngesini görmüş olacaksınız. Oyuncuların reaksiyon vermek ve hareket yanlarını iyi koordine etmek için süratli düşünmeleri gerektiği yer burasıdır, böylece direkt rakiplerine çarparlar. En iyi vuruşlar, rakibinize T-kemik yaptığınız zamandır, ancak bunu yapmak o denli basit değil.

Arena araba oyunu 3D — Savaş ve yok et 2022 APK Ücretsiz İndir

Oh, arabaların sağlığı ve gücü olduğunu söylemeyi unuttuk. Daha fazla sağlık, sizi bir vuruşta parçalamak daha zordur, daha çok güç, iyi planlanmış bir vuruşun başka bir dövüşçüyü tek bir vuruşta yok edebileceği demektir. Bir bakıma araba dövüşü simülatörü diyebilirsiniz.

Oyunumuzun arasında neler olup bittiği hakkında birazcık daha malumat. Her savaştan sonra size bir ödül, oyun içi para birimi verilecektir. Hatta ödülünüzü üçe katlayabilirsiniz! Ne için? “Sağlık ve güç” vakasını hatırlıyor musunuz? Evet. Araba istatistiklerinizi iyileştirmenize müsaade edecektir. Zor patronlar. Örneğin, kendi yolunu nasıl planladığını görmezseniz, ona iyi mi çarparsınız? Ya da tek seferde yok edilemeyecek kadar abartılmış bir patron mu? Ve bahse gireriz, tek bir iyi şutun her zaman yapacağını düşündünüz.

Oyunumuz niçin güzel?

· Rakibinize karşı kazanırken size daha çok sevinç verecek 3D grafikler

· Biraz düşünme süreci ile keyifli. Ancak endişelenmeyin, birkaç denemede sezgisel hale gelecektir.

· Rakiplere ayak uydurmanıza yardımcı olacak yükseltme sistemi

· Araba yok eden simülatör oyunu için benzersiz. Parçalamadan ilkin düşünmen ihtiyaç duyulan her yerde değil!

· Kazanma dürtünüzü azaltmanın ve bir şeye çarpmanın basit yolu!

Zor bir günden basit bir mola vermek istiyorsanız ve bir şeyleri yok etmeniz icap ettiğini hissediyorsanız. Ram Cars ücretsiz uygulaması sizin için burada. Patlamalar, düşmanlarınıza çarpma, onları geride bırakma! Oyunumuzu yükleyin ve sürüşün keyfini çıkarın!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.