Hileli Çocuklar Superheroes Maceralar APK İndir

1.5.7

HEMEN İNDİR
4.0/5 Oylar: 17,901
Sürüm
1.5.7
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
72M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hileli Çocuklar Superheroes Maceralar APK İndir

Süper suçlular yine iş başında! Gücünden çizgi romanlarda bile laf edilmeyen Boss, uzayın derinliklerinden ortaya çıktı. Hippo Kasabası ve vatandaşları tekrar tehlikede. Çok yakında tüm sokaklar öfkeli canavarlar ve muhtemel tüm suçlularla dolu olacak. Bu da süper kahraman macerasının devam ettiği anlamına geliyor! Tüm kahramanlar ve süper kahramanlar yardım etmek istiyor! Hippo kasabası kurtarılacak! Ancak Bossu kazanmak için çok uğraşmanız ve bütün süper kahraman takımını bir araya toplamanız gerekiyor. Sadece birlikte Bossu kazanabilirler. En kuvvetli ve popüler kahramanların kılığında su aygırı ve arkadaşları – meydan okumayı kabul edin! Destansı bir cenk için bize katılın! Sadece çizgi romandan daha iyi.

Çocuklar Superheroes Maceralar Apk Ücretsiz İndir

Daha önce hiç bir yerde, hatta çizgi romanlarda bile böyle savaşlar görmediniz! Tüm süper kahraman takımını toplayacağız ve hemen sonra süper suçlularla yarışmalarda hangi kahramanların yer alacağını seçebiliriz. Bugün kim kazanacak, Tüm süper kahramanlar bugün sizin için hazır! Sadece bir seçim yapmak ve gitmek için kalır! Bu öfkeli canavarları kim ölesiye korkutacak, her zaman size kalmış! Artık arzu ettiğiniz süper kahramanı seçebilirsiniz! Sadece bir süper kahraman seçmeniz ve bir maceraya başlamanız gerekiyor! Tehlikeli bir savaşta bir süper suçluyu kazanmak için dikkatli ve süratli olun, mühim kararlar alın, saldırın ve bir koruma kullanın. Tüm süper kahraman takımını toplayın ve Boss ile bir yarışmaya katılın. Başarıları her çizgi romanda gösterilecek olan en iyi süper kahraman ol. Hadi gidelim! Süper kahramanlar ve başarılar sizi bekliyor!

Erkekler için parasız eğitici oyunlardan bu coşku verici yeniliği kontrol edin. Maceralar, yürekli kahramanlar ve sıkıntılı canavarlar sizi bekliyor! Oyunlarımızı çocuklarla oynayarak bolca eğlenin ve olumlu duygular yaşayın! Bizi izlemeye devam edin ve bizimle kalın! Erkekler için ücretsiz eğitici oyunlarımız sizi ve çocuklarınızı mutlu edecek!

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.