Hileli Era of Celestials APK İndir

2.1642.143862

HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 320,249
Sürüm
2.1642.143862
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
58M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hileli Era of Celestials APK İndir

Düşman ordusu son hattın kapısına kadar yürüdü. Gökçeler en büyük şampiyonlarına baktılar. Çağrıya yanıt ver ve Zafer Yolunda yürü! Şerefin için savaş!

[Nihai Oyun Deneyimi]
Düzgün test, zeki vuruş tepkisi, gerçekçi sesler ve şok edici görsellerin yanında gelen animasyon tesirleri ile bulundurduğu 3B grafikler nihai oyun deneyimini sunar.

[Eşsiz Cennetli Dönüşüm Sistemi]
Eşsiz Cennetli Dönüşüm Sistemi ile cesur kahramanlar yenilmez Cennetlilere dönüşüp cani düşmanlarını yerle bir edebilirler. Farklı yeteneklere haiz Cennetliler yolculuğunda açığa çıkmayı bekliyor. Cennetlilerin enerjisini çıkmazlardan akıllıca çıkmak için kullan!

[Ruh Dostlar]
Ruh Dostlar, Era of Celestials’ta en sadık koruyucularındır. Savaşta her daim yanında olacaklar! Farklı ruhların değişik yardımları vardır ve istediğin vakit başka bir ruha geçiş yapabilirsin.

Era of Celestials Apk Full indir

[Göz Alıcı Kostümler]
Era of Celestialsta fazlaca sayıda alımlı kostüm seni bekliyor olacak. Yani harpte bile olsanız, şık olmamanın bahanesi yok.

[Gerçek Zamanlı PvP Savaşları]
Teke tek gerçek zamanlı oldukça oyunculu İyimser Yarışmalardan Lav Araştırma Gezilerine, Era of Celestials aksiyon yüklü bir harp sistemine haiz! Kazananlarıysa bol miktarda ganimet bekliyor.

[Boss Avları]
Zafer Yolu inanılmaz ekipmanlara doludur. Era of Celestialsta Bossları avlamak, ekipman elde edip ve araç-gereç üretmenin temel yoludur. Dünya Bosslarını, Oluşum Bosslarını ve zaman zaman beliren Şeytani Ejderhaları ve çok daha fazlasını öldürerek harika ödüller kazan ve SD oranını uçur!

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.