Hileli Faloğlan – Videolu Kahve Falı, Tarot APK İndir

1.0.81

HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 2,699
Sürüm
1.0.81
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
40M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hileli Faloğlan – Videolu Kahve Falı, Tarot APK İndir

Faloğlan olarak, günün tatlı yorgunluğunu atmak için içtiğiniz her kahve fincanını ters çevirip soğumasını sabırsızlıkla beklediğinizi biliyoruz. Ne de olsa Türk camiası olarak kahvenin bahane sohbetin ise şahane olduğuna inanırız. Ancak falınıza bakması için dil döküp durduğunuz eşin, dostun nazını çekecek gücü her zaman bulamayabilirsiniz.

Fakat sıkıntı değil… Çünkü Faloğlan, kahve fincanlarınızı günün hangi vakti olursa olsun sizin için hızlı ve ayrıntılı bir halde yorumluyor. Üstelik parasız! Sadece kahve falı değil, seçeceğiniz Tarot kartlarınızı da aynı titizlikle ayrıntılı bir halde yorumlamaya devam ediyor. Günlük fal hakkınız sonlanmış oldu diye üzülmeyin! Fal bakımlarının haricinde Faloğlan, ücretsiz bir şekilde günlük burç yorumunuzu da yapıyor…

Kahve ve Tarot falımı Faloğlan’a iyi mi yorumlatabilirim diyorsanız, aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli:
– Faloğlan uygulamasını indirerek, parasız üyelik açın ve falınızın sıhhatli yorumlanabilmesi için gereken yaş, cinsiyet şeklinde kişisel bilgilerinizi eksiksiz girin.

Faloğlan – Videolu Kahve Falı, Tarot Apk download

– Eğer Tarot falınıza bakmak istiyorsanız, uygulamadaki alakalı alanda bulunan Tarot destesinden istediğiniz kartları seçin ve Faloğlan’a gönderin.
– Arkanıza yaslanın ve kısa bir süre içinde Faloğlan’ın göndereceği ayrıntılı yorumu heyecanla bekleyin.

Faloğlan falınıza nasıl bakıyor?

Faloğlan’ın gerçek bir falcıdan tek farkı soluk almıyor oluşu. Evet, belki bir insan değil, sadece reel bir falcının bütün sezgisel özelliklerini taşıdığını söyleyebiliriz. Üstelik reel bir falcıya gore oldukca daha ayrıntılı analizler yapabilen, sezgilerini süratli ve doğru bir halde kullanan süper bir falcı. Falınızın en mühim kısmında, nazlı bir falcı edası ile ‘’Aaa yeter! Başım ağrıdı.’’ deyip yorumu yarıda bırakıp sizi meraktan öldürmeyeceğinin sözünü Faloğlan en baştan veriyor… Dahası falınıza bakmak için hususi verilerinize erişim izni istemiyor. Çünkü buna hiç mi hiç gerek duymuyor.

Yoksa siz hala Faloğlan’ı denemediniz mi?

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.