Hileli Farmington APK İndir

1.19.0

HEMEN İNDİR
3.8/5 Oylar: 4,979
Sürüm
1.19.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
121M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hileli Farmington APK İndir

Farmingtonın canlı yaşamına sefalar getirdiniz!
Burada, her gün rengarenk manzaralar ve en sevilmiş olduğu evcil hayvanlar içinde doğada hayatın keyfini çıkaran kendi çiftliğinizin sahibisiniz.

Yeni bölgeleri keşfedin ve geliştirin, çiftliğinizi artırın. Tüm bir altyapı oluşturarak değişik tarımsal binalar ve fabrikalar inşa edin.

Evcil hayvanları besleyin: inekler, koyunlar, keçiler, domuzlar, tavuklar ve öteki kuşlar. Tahıllar, sebzeler ve meyvelerle bahçeler dikin ve meyve bahçelerini güzel ağaçlarla doldurun. Çiçek yetiştir ve yollar inşa et.

Ürünlerinizin kalitesini artırmak için üretim tariflerini hassaslaştırın. Vatandaşlarınızın emirlerini yerine getirin, komşularınızla etkileşime geçin: öğelerinizi değiştirin ve çiftliğinizin ürünlerini takas edin.

Heyecan verici görevler ve görevler, eğlenceli karakterler ve maceralar sizi bekliyor. Çiftçi olmak asla bu kadar coşku verici olmamıştı!
Oyun özellikleri
Dükkan. Burası şehrinizin merkezi. Vatandaşlar çiftliğinizin ürünlerini satın almak için buraya geliyorlar. Bazen kuyruklar var! Mal satarak oyun içi jeton ve tecrübe kazanırsınız.

Kargo Droneu. Sevimli kargo dronemuz öteki köylerden gelen siparişlerle çiftliğinizi ziyaret ediyor. Birkaç basit drone siparişini tamamladıktan sonrasında bir armağan alacaksınız – bir süre sonra açılacak özel bir paket. Ödül için geri gelmeyi ihmal etmeyin, drone her vakit değerli bir şeyler getirir!

İş yeri. Çiftlik yöneticisi olarak kendi işyeriniz var. Tarifler Kitabı – en büyük gururunuz – burada tutuluyor! Beceri ve deneyiminizi artırarak üretim reçetelerini geliştirirsiniz ve ürünleriniz daha kaliteli ve talep görür hale gelir.

Ticaret sayacı. Bu, çiftliğinizde öteki çiftliklerden komşularınızla tanışabileceğiniz ve onlarla mal ve kaynak alışverişinde bulunabileceğiniz mükemmel bir yerdir.

Görev panosu. Burada her gün yeni rahat görevler ortaya çıkıyor. Bu, bir çiftlikte gününüzü bereketli ve keyifli hale getirecek ve bunları tamamladığınız için iyi ödüller kazanacaktır. Ayrıca burada günlük bir vazife bulacaksınız – çekici bir bonusla ödüllendirilen vakit sınırı olan bir vazife.

Farmington Apk Ücretsiz İndir

Oyunda yapmış olduğunuz her hareket için minik parlak başarı madalyaları alacaksınız. Bu madalyaları toplayın ve onlar için oyun içi paralar, dekoratif öğeler ve öteki mükemmel şeyler şeklinde değerli ödüller kazanın.

Kamyon. Her gün çiftliğinize bir elektrikli kamyon gelecek. Zamanla sınırı olan olan acil siparişlerin bir listesini getirir. Minibüsü doğru ürünlerle tamamen yüklediğinizde, büyülü bir mücevher alacaksınız!

Yardım. Bu Danny, şahsi asistanınız. Çiftliğiniz için herhangi bir mal yada kaynak bulmanız gerekiyorsa lütfen onunla iletişime geçin. Danny hayatınızı kolaylaştıracak ve aradığınız her şeyi size getirecek!

Arkadaşlar ve kulüpler. Facebook ve Game Center arkadaşlarınızla oynayın, yeni arkadaşlar edinin, evde birbirinize yardım edin ve ödüller ve ikramiyeler kazanın. Topluluklara katılın – kulüpler. Bu, hususi haftalık etkinliklere katılmanıza ve öteki kulüplere karşı rekabet etmenize olanak tanır. Oyunda Facebook üzerinden arkadaş arayabilirsiniz.

Farmingtonı oynamak tamamen ücretsizdir. Ancak, birtakım oyun içi öğeler gerçek parayla satın alınabilir. Bu seçeneği aygıt ayarlarınızdan devre dışı bırakabilirsiniz.

Uygulama, mobil cihazlarda çalışacak halde tasarlanmıştır ve durağan bir web bağlantısı gerektirir. Oyun, Facebook ağının sosyal mekaniğini kullanır.

Sosyal ağlarda bizlere katılın ve haberler ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olun:
Sorularınız varsa lütfen destek ekibimizle iletişime geçin: farmton_support@ugo.Company
Gizlilik Politikası: https://ugo.Company/mobile/pp_farmington.Html
Şartlar ve koşullar: https://ugo.Company/mobile/tos_farmington.Html

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.