Hileli Hex FRVR – Altıgen Puzzle Blokta Sürükle APK İndir

Actualización
15 Ara 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hileli Hex FRVR – Altıgen Puzzle Blokta Sürükle APK İndir

Tuğlaları tevhit ve altıgen blokları boşluklarda sürükleyip bırakarak ve inanılmaz birleşik bonuslar elde ederek altıgen tahtadaki tüm çizgileri yok edin. Rahatlayın ve parasız bu blok maç oyunu oyna. Altıgen karoları sürükleyin ve ızgaranın tüm hücrelerini doldurmaya çalışın. Beyin teaserları ve yapboz severler için en iyi bulmaca oyunu!

Hex FRVRyi indirin ve şimdi ücretsiz oynayın!

Bu sıradan satır bloklarını hizalamanız gereken tertipli bir tahta bilmecesi değildir. Bu HEX FRVR, yeni bir bulmaca konsepti! Parçaları 3 yönde eşleştireceğiniz altıgen bir tahta! Sizin için fazlaca rahat mı? Rahatlayın, bu hexic blok yapmanın amacı keyifli! Hareketler, seviye yok, sınırsız oyun yok!

Mantık oyununu ustalıkla idrak etmek için beyninizi bu kadar kolay anlayın. Bu benzersiz altıgen bulmaca kartı, gelişmiş jigsaw fan için bile mantıklı bir meydan okumadır. Renk eşleşmeleri hakkındaki endişelenmeyin, tüm ızgaraları altıgen fayanslarla doldurun ve her parçayı sağdaki boşluğa sığdırmaya çalışın. Bir büküm ile bu beyin teaser bulmaca mücevher tuğla bin sömürmek. Bir 10×10 hexa tahtada oynayın veya gerçek bir meydan okuma için daha büyük bir altıgen ızgarayı deneyin!

Oyun rahat: ancak bir parça al, paneli sürükleyip diğer tuğlaları birleştirmek ve bir çizgi elde etmeye çalışmak! Tuğlalar ve ızgaralar için hususi temalar ve renkler elde etmek için yüksek puanı ve jetonları elde etmek için tek bir harekette olabildiğince oldukça satırı tamamlamaya çalışın. Beyninizi aktif ve keskin bir biçimde tutun, bütün olasılıkları çözümleme edin ve zafer seçeneklerinizi artırmak için zekice blok seçimini yapın.

Altıgen parçaları birincil üç yönden birleştirin ve olabildiğince fazlaca sayıda çizgi çizin. Hücreleri doldurmak ve tamamladığınız her satır için puan almak için blokları taşıyın! Blokları sürükleyin ve satırları ve sütunları oluşturmak için tüm altıgen tuğlaları sığdırmayı amaçlayan boşluğa yerleştirin.

Hex FRVR – Altıgen Puzzle Blokta Sürükle Apk Ücretsiz İndir

Şimdi HEX oynayın ve masa oyunlarında ihtiyacınız olan ekstra bükümleri alın. Eğlence olanakları altı ile çarpıldı! İstediğiniz blokları sürükleyin ve kullanın, arzu ettiğiniz zaman, bu hexa yapbozunda her mücevher parçası farkına varır, her hareket bir zorluktur ve doğru çizgiyi birleştirmek size kalmıştır! Onlar bu mücevher bulmacasını çözmek için müddetsiz kombinasyonlar, tek düşmanın mantık!

Altıgen bir panelde oynuyor olduğunuz için, blok satırlarını üç yönde birleştirebilirsiniz, böylece inanılmaz kombinasyonlar yapabilirsiniz! Sağ küpü saklayın, takın ve bir blok patlatma kombinasyonu zincirini serbest bırakın. Birleştirdiğiniz daha fazla çizgi, alabileceğiniz daha fazla para sayısı. Hexa tahta için 10 stilleri barajını kaldırın! Neon mücevher tarzında klasik bir tahta blok bulmaca tahtasına!

Veri bağlantısı olmadan tayyare modunda oynanabilir. 4G yada Wi-Fi gerekmez. Otobüste, okulda veya ofiste beyin eğitimini kısa bir süre için harika bir eşleştirme oyunu. Her yaştan ve her çeşit tablet ve telefon için hexa oyunu oynamak kolaydır.

Hex FRVR düşük bir depolama oyunu, oynamak için 35 mbden fazla ihtiyacınız yok! Bu parasız tetra puzzle oyunu ancak ücretsiz bir düşük mb oyununda harbiden keyifli bir edinim yaşatmaya odaklanır. Bu inanılmaz bağımlılık ve kolay kontroller ile altıgen blok eşleştirme oyunu oynamak kolaydır, böylece hem genç hem de yetişkinler eğlenebilir. Heksa hücrelerini birleştirmek için İnternet bağlantısına ihtiyacınız olmadığından çevrimiçi yada çevrimdışı oynayın. Ve rahatla vakit sınırı yok! Sadece sen ve beynin!

Basit Blok Bulmaca Oyunu! Boşluğu Doldurmak İçin Blokları Birleştirin!

Sizin için oldukça fazla parasız oyunumuz var!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.