Hileli HOLLA – Canlı Görüntülü Sohbet APK İndir

6.11.0

HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 414,421
Sürüm
6.11.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
89M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hileli HOLLA – Canlı Görüntülü Sohbet APK İndir

Ola? Hola? HOLLA!

2021 yılının en iyi görüntülü söyleşi uygulaması olan HOLLAya slm de— dünyanın her yerinden adamla kolaycaamp;canlı görüntülü sohbet et!

Dünya çapında 190 ülkeden 30 milyondan fazla kullanıcıyla, ücretsiz görüntülü söyleşi ve görüntülü arama, parasız sesli söyleşi ve ücretsiz mesajlaşmanın benzersiz deneyimiyle birden oldukca kültürden yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Azar, Ablo, Monkey, Omegle, Ome TV, ازار ve Joi gibi HOLLA, sadece ekrana dokunarak yeni arkadaşlar edinmenizi sağlar!

Şunların keyfini çıkaracaksınız:
– Ücretsiz görüntülü sohbet
– Ücretsiz sesli söyleşi
– Ücretsiz mesajlaşma
– 1e 1 görüntülü arama
– İstediğiniz bölge ve cinsiyeti seçme
– Güvenilir camia
– Dünyanın her yerinden arkadaş edinme

HOLLA, çevrimiçi sohbet, canlı görüntülü sohbet, rastgele görüntülü söyleşi, yabancılarla söyleşi etmede sürprizlerle dolu, şu sebeple kimlerle arkadaş olacağınızı asla tahmin edemezsiniz! Dünyanın dört bir yanından yetenekli kişiler, gerçek zamanlı sohbet için HOLLAda bir araya geliyor. HOLLAda görüntülü aramalar ve sesli aramalar tamamen parasızdır, canlı rastgele görüntülü söyleşi ve görüntülü arama, özelleştirilmiş eşleştirme ve canlı yayın için bonus premium özellikler kullanılır!

Yeni insanlarla karşı karşıya tanışmak, dünya çapında değişik ülkelerden yeni dost edinirken yepyeni bir deneyimdir. Kolay, coşku verici ve tam olarak kiminle söyleşi ettiğinizi bildiğiniz gibi. Ek olarak, bire bir rastgele görüntülü sohbet odalarında yeni kültürleri keşfetmenin ve farklı tecrübelere haiz olanlardan yeni diller öğrenmenin en iyi yeni yolu.

HOLLA – Canlı Görüntülü Sohbet Apk download

Birinin uygunsuz davrandığını tespit ederseniz, onu yakınma edin, bu sayede artık profillerini göremeyecek yada onlarla eşleşemeyeceksiniz. Uygunsuz davranışları olmayan kişiler için güvenli ve sağlıklı bir camia yapmaya odaklanıyoruz. Bu yüzden kendi güvenliğiniz için endişelenmenize gerek yok. Hadi başlayalım~!

IG: @holla
FB: “HOLLA” aratın

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.