Hileli Home Connect APK İndir

4.4/5 Oylar: 19,547

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hileli Home Connect APK İndir

Akıllı mutfağınızı ve ev aletlerinizi Home Connect uygulaması ile kolayca deneyin. Ücretsiz Home Connect uygulamasını şimdi yükleyin!

Akıllı evinizin keyfini çıkarın

Siemens, Bosch ve Gaggenau marka ev aletlerinizi Home Connect uygulaması ile eşleştirerek tüm özelliklerinden faydalanın.

Mutfağınızı ve ev aletlerinizi Home Connect app’i ile deneyin
Cihazlarınızı çalıştırın, durdurun, programını seçin veya zamanlayıcıyı ayarlayın
Akıllı ev aletiniz emek harcamayı tamamlandığında bildirimlerle haberdar olun
Günlük ve rutin ev işlerinizi kolaylaştırın
Cihazlarınızı uygulama üzerinden daha rahat kullanın
İlginizi çekebilecek muhtelif tarifler ve ilham veren içerikler

Akıllı ev aletlerinizi arzu ettiğiniz zaman deneyin

Fırını kapatmış mıydım? Emin olmak için eve dönmek yerine, Home Connect uygulamanızdan test edebilirsiniz. Evde veya dışarıda parlak zeka ev aletinize kolayca erişebilirsiniz.

Önemli olanın bilincinde olun

Buzdolabının kapağı aleni mı kaldı? Kahve makinesini ne zaman temizlemeliyim? Bakım ile ilgili bildirimlerinizi otomatikman alabilirsiniz. Üstelik herhangi bir problem yaşarsanız: Uzaktan hata tespiti yardımıyla müşteri hizmetlerimiz sorunu çözmenize yardımcı olacaktır. Uygulamada yer edinen kılavuzumuzdan da yardım alabilirsiniz.

Google Assistant ile evinizi sesli komutlarla deneyin

Kahve hazırlamak, fırını ısıtmak yada çamaşır makinesini çalıştırmak; Google Assistant’a söyleyin, gerisini o halletsin. Dilerseniz her gün içtiğiniz kahvenizin hazırlanması şeklinde rutin işler için evvel tanımlanmış kişisel seçimlerinizi kullanabilirsiniz.

Home Connect ile sizin için en müsait programı bulun

Bulaşıklar, pis çamaşırlar, veya yeni bir kek tarifi… Cihazınıza, vaktinize ve tercihlerinize gore Home Connect sizin için en doğru programı önerir.

Buzdolabınızda neler kaldığını görün

Evde süt var mı? Yoğurdunuz bitmiş mi? Buzdolabınızdaki kamera yardımıyla evde değilken bile nelerin noksan olduğunu görebilirsiniz.

Home Connect Güncel Apk İndir

Akıllı saatinizle evinizi yönetin

Home Connect uygulamasını indirerek Google Wear OS veya Fitbit parlak zeka saatinizle parlak zeka ev aletlerinizi test edebilirsiniz.

Verilerim güvende mi?

Kesinlikle. Home Connect ve ortaklarımıza olan bütün bağlantılarda, veri transferinde güvenliği elde eden kriptografik bir protokol olan TLS kullanılır. Ayrıca, Home Connect uygulamasının her versiyonu, TÜV TRUST IT (Avusturya) tarafınca sertifikalandırılmıştır.

Sorularınız yada geribildiriminiz mi var? Bize e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Sizlerle iletişime geçmekten mutluluk duyacağız.

Home Connect ve Siemens, Bosch ve Gaggenau markalarının uyumlu tüm cihazları hakkında kapsamlı malumat için:

Web sitesi: https://www.Home-connect.Com
Instagram: https://www.Instagram.Com/homeconnectapp/
YouTube: https://www.Youtube.Com/c/HomeConnectGlobal/

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.