Hileli Hugo Troll Race 2 The Daring Rail Rush APK İndir

2.0.9

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 76,718
Sürüm
2.0.9
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
79M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hileli Hugo Troll Race 2 The Daring Rail Rush APK İndir

Nesiller boyu aktörleri ekranlara yapıştıran hit sonsuz koşu oyununun ardılını oyna! Hugo Troll Race 2, oyunun aslında sevdiğin her şeye ek olarak pek oldukça yeni keyifli hususiyet, harika görseller ve bolca sürprizi sunuyor! Pek çok yeni içerikten bahsetmiş miydik?

Sila ve dalkavuklarına karşı cenginde Hugoya katıl ve en iyi yük otomobil sürme becerilerini göstererek mümkün olduğunca fazla altın topla! Karanlık madenlerde gezin, trenlerden sakın, takviyeleri kullan ve onun Kötülüğüne karşı elinden geleni ardına koyma.

TEKE TEK SAVAŞ

Hugonun ezeli düşmanı Sila ile yalnızca benzeri olmayan becerilerin onu yenebileceği direkt bir savaşta karşılaş! Günlük Görevlerde inanılmaz ödüller kazan ancak bütün altınları tek bir yere masraf!

HUGOLİNA İLE OYNA

Hugo ile oynamaya bir ara mı vermek istedin? Bunu elbet yapabilirsin! Hugolina yük otomobiline binip eğlenceye katılmaya istekli. Onun için satın alabileceğin pek çok kıyafet bile var.

Hugo Troll Race 2: The Daring Rail Rush Güncel Apk İndir

En oldukca hangilerini sevdin?

YENİ DİNAMİK ÇEVRELER

Oyuna dal ve sanki aksiyonun bir parçasıymışsın şeklinde hisset. Ama dikkatli ol: güzel lav dikitlerinin veya kızgın lav çeşmelerinin dikkatini dağıtmasına izin verme!
Maden otomobillerinden sakın, düşen yada yukarıya doğru patlayan dikitlerden, hızlı trenlerden, çamur tümseklerinden ve elbet Kroko ordularından kaçın!

ARKADAŞLARINA KARŞI REKABET ET

Skorun ne olacak? Liderlik Panosunda en yüksek skorları alarak benzersiz yeteneklerini bütün arkadaşlarına göster!

PEK ÇOK YENİ TOPLANABİLİR ÖĞE

Bir şeyler toplamak alaka alanın değilse gerçek bir Trol değilsin! Toplanacak pek oldukça coşku verici (ve parlak!) öğe ekledik. Yeni yük arabaları ve kıyafetleri biriktirerek Hugo ve Hugolinanın sürerken tarzını noksan etme! Ayrıca Silaya karşı savaşında satın alıp konuşlandırabileceğin etkisinde bırakan bir dizi yükseltme var!

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.