Hileli Marvel Şampiyonlar Turnuvası APK İndir

5G

HEMEN İNDİR
3.7/5 Oylar: 3,182,964
Sürüm
5G
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hileli Marvel Şampiyonlar Turnuvası APK İndir

En büyük kozmik karşılaşmada en sevdiğin Marvel Süper Kahramanları ve Kötüleri ile epik bir karşılıklı dövüş aksiyonuna hazırlan! Örümcek Adam, Demir Adam, Wolverine ve diğerleri muharebeye çağırılmayı bekliyor! En Büyük Marvel Şampiyonu olmak için ekibini topla ve macerana başla!

TURNUVAYA HOŞ GELDİN:
Kaptan Amerika, Demir Adama karşı! Hulk, Wolverinee karşı! Örümcek Adam, Deadpoola karşı! Marvel tarihinin en büyük dövüşleri seni bekliyor! Evrenin kıdemlilerinden önde gelen açgözlü Koleksiyoncu, seni Thanos, Fatih Kang ve daha pek oldukça kötüye karşı destansı bir savaşın parçası olmaya çağırdı! Mobil cihazında bu muhteşem parasız dövüş oyununun tadını menfaat: Marvel Şampiyonlar Turnuvası!

ARKADAŞLARINLA BİRLİKTE SAVAŞ İÇİN HAZIRLAN:
• En kuvvetli İttifakı oluşturmak üzere arkadaşlarınla ve diğer Oyuncularla takım oluştur
• İttifakınla bir strateji oluştur, müttefiklerine Şampiyonlarını savaşta tutmalarına destek ol
• İttifak Etkinliklerinde zirveye ulaşmak için savaş ve özel İttifak ödülleri kazanmak için hususi olarak tasarlanan serüven haritalarında İttifakınla beraber İttifak Macerası Serilerine katıl
• Dünyanın dört bir yanından İttifaklarla kapışarak İttifakının neler yapabileceğini gör!

EN GÜÇLÜ ŞAMPİYONLARLA EKİBİNİ OLUŞTUR:
• Kahramanlardan ve kötülerden oluşan kudretli bir ekip oluştur (Dilediğin Şampiyonu Seç: Demir Adam, Hulk, Wolverine, Fırtına, Star-Lord, Gamora, Örümcek Adam, Deadpool, Manyeto ve Kış Askeri benzer biçimde)
• Kangı ve Thanosu yenmek için maceralara katıl ve Marvel Evreninin yok olmasını önlemek için süper güçlere haiz yeni ve esrarengiz kozmik bir rakiple mücadele et.
• Çeşitli Ustalık yolları ile ekibinin saldırı ve savunmasını güçlendir

EN KUDRETLİ SÜPER KAHRAMANLARI (VE KÖTÜLERİ!) TOPLA:
• Marvel Çizgi Romanlarından muhtelif kahramanlar arası bağlara göre gelen sinerji bonuslarını kazanmak için kahramanlardan ve kötülerden oluşan kadrosunu zekice bir araya getir, yükselt ve yönet
• Örneğin Kara Panter ile Fırtına veya Cyclops ile Wolverinei bonus için eşleştirebilir yahut ekip bağlantı bonusu için Galaksinin Koruyucularından bir takım oluşturabilirsin
• Bir Şampiyon ne kadar güçlüyse, özellikleri, kabiliyetleri ve özel hareketleri de o kadar iyi olur
Turnuvaya sürekli yeni Şampiyonlar eklenmekte!

MACERAYA ATIL VE SAVAŞ:
• Klasik Marvel hikâye anlatımıyla dolu bu heyecan verici macerada bir yolculuğa çık
• Marvel Evreninde muhtelif kahramanlarla ve kötülerle, unutulmaz yerlerde savaş: Mesela İntikamcılar Kulesi, Oscorp, Kyln, Wakanda, Barbarlık Toprakları, Asgard, S.H.I.E.L.D. Helicarrier ve daha fazlası!
• Dinamik serüven haritalarını keşfet ve mobil platform için hususi olarak geliştirilen kontrol sistemiyle aksiyon dolu savaşın keyfini çıkar

Bizi Facebookta beğen: www.Feysbuk.Com/MarvelContestofChampions
YouTube kanalımıza abone ol: www.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Güncel Apk İndir

Com/MarvelChampions
Bizi Twitterda takip et: www.Twitter.Com/MarvelChampions
Bizi Instagramda takip et: www.Instagram.Com/marvelchampions
www.Playcontestofchampions.ComTURNUVAYA HOŞ GELDİN:
Kaptan Amerika, Demir Adama karşı! Hulk, Wolverinee karşı! Örümcek Adam, Deadpoola karşı! Marvel tarihinin en büyük dövüşleri seni bekliyor! Evrenin kıdemlilerinden biri olan açgözlü Koleksiyoncu, seni Thanos, Fatih Kang ve daha pek oldukça kötüye karşı destansı bir savaşın parçası olmaya çağırdı! Mobil cihazında bu görkemli ücretsiz dövüş oyununun tadını çıkar: Marvel Şampiyonlar Turnuvası!

HİZMET KOŞULLARI:
Lütfen, hizmetlerimizi kullanmadan önce; sizinle Kabam arasındaki ilişkileri düzenleyen Hizmet Koşulları Sözleşmesini ve Gizlilik Bildirimimizi okuyunuz.

https://kabam.Com/terms-of-service/?Lang=tr
https://kabam.Com/privacy-notice/?Lang=tr

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.