Hileli QNB Finansinvest APK İndir

1.3.0

HEMEN İNDİR
2.7/5 Oylar: 986
Sürüm
1.3.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
30M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hileli QNB Finansinvest APK İndir

Quot;QNB Finansinvest yenilenen mobil uygulaması ile hizmetinizde. Yurt içi ve yurt dışı pay senedi, VIOP, varant, yatırım fonu, borsa yatırım fonu (ETF) işlemleri ve daha fazlasını tek bir tatbik üstünden kolayca yapabilir, uzman yatırım danışmanlarının raporları ve önerilerinden faydalanabilirsiniz.  
Siz de uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilir, demo hesap ile risk almadan piyasayı deneyimleyebilir yahut yatırım hesabı açarak hemen işlemlere başlayabilirsiniz.

Kişiselleştirebilir Sayfa
Kişiselleştirebilir sayfanızda piyasaları anlık fiyatlarla izlerken, portföyünüzde yer edinen pay senetleri ile ilgili son haberleri takip edebilirsiniz. Ekonomik gelişimleri ve yatırım danışmanlığının günlük önerilerini gelen bildirimlerden anlık olarak takip ederken, uzman yatırım danışmanlarımızla interaktif bir halde kontakt kurabilirsiniz.
Demo Hesap
Demo Hesap ile reel fiyatlarla risk almadan yatırım dünyasını keşfedin.

QNB Finansinvest Apk download

Araştırma ve Analiz
Uzman yatırım danışmanları ve araştırma ekibimizin raporlarına tek bir tuşla ulaşabilirsiniz. Ekonomik gelişmeleri ve günlük önerileri gelen bildirimlerden anlık olarak takip edebilir, uzman yatırım danışmanlarımızla interaktif bir biçimde yazışma kurabilirsiniz.
Dijital Hesap Açılışı
*QNB Finansinvest’in yenilenen mobil uygulaması ve web şubesiyle dakikalar içerisinde hesap açabilir ve işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz. Farklı ürün grupları için alt hesap açılışlarınızı dijital kanallardan gerçekleştirebilir, sözleşmelerinizi ve uygunluk/yerindelik testlerinizi süratle ve kolayca uygulama üstünden onaylayabilirsiniz.
İşlem Yapabileceğiniz Yatırım Ürünleri
Yurt içi ve yurt dışı hisse senedi, VIOP, varant, yatırım fonu, borsa yatırım fonu (ETF) , döviz, forex, halka arz, tahvil, bono, eurobond, sukuk, repo, hisse senedi kredisi ve açığa satış, ödünç, hisse senedi önerisi, yatırım danışmanlığı

*Dijital kanallardan hesap açılış hizmeti ancak QNB Finansbank müşterilerine sunulmaktadır. Quot;

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.