Hileli Rise of Kingdoms Lost Crusade APK İndir

1.0.56.16

HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 2,049,730
Sürüm
1.0.56.16
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
114M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hileli Rise of Kingdoms Lost Crusade APK İndir

Yeni Osmanlı uygarlığı! Yüce sultanlar I. Osman ve II. Mehmet’in yardımlarıyla Marmara Denizi’ni kaplayacak kadar büyük bir irade gücüne sahip olacak ve dünyayı yerinden oynatacaksın!

Dünyayı Titreten Çılgın Türkler!

***Özellikler***

#Gerçek Zamanlı Savaşlar#
Savaşlar öncesinden hesaplanmaz; haritada gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. İsteyenin istediği zaman bir savaşa katılabilmesi yada savaştan ayrılabilmesi gerçek RTS (Gerçek Zamanlı Strateji) oynanabilirliğine olanak tanır. Hemen arka bahçenizde bir müttefike saldırılmakta olduğunu mu görüyorsunuz? Arkadaşınıza yardım etmek için birtakım kıtaları gönderin veya hücum eden tarafın şehrine sürpriz bir karşı saldırı başlatın.

#Kesintisiz Dünya Haritası#
Tüm oyun içi eylemler, oyuncuların ve NPC karakterlerinin yer almış olduğu çok geniş tek bir haritada gerçekleşir. Tekil üsler yada ayrı cenk ekranları yoktur. Mobil ortamda daha önce hiç görülmemiş “sonsuz yakınlaştırma” özelliği, dünya görünümü ve bağımsız şehirler veya barbar ileri karakolları arasında serbestçe geçiş yapmanızı sağlar. Harita özellikleri, nehirler ve sıradağlar şeklinde organik engelleri ve komşu bölgelere girmek için el geçirilmesi gereken stratejik geçitleri ihtiva eder.

#On bir Benzersiz Medeniyet#
11 tarihî medeniyetten (daha fazlası gelecek!) birini seçin ve bir tek bir klandan görkemli bir güce uzanan yolda medeniyetinize öncülük edin. Her bir medeniyet kendi mimarisine, benzersiz birimlere ve özel avantajlara haizdir.

#Keşif ve İnceleme#
Rise of Civilizations dünyası yoğun sisle kaplıdır.

Rise of Kingdoms: Lost Crusade Apk Full

Kayıp tapınakları, barbar kalelerini, gizemli mağaraları ve kabile köylerini inceleyin, düşmanlarınız hakkında bilgi toplayın ve en büyük çarpışma için hazırlanın!

#Sınırsız Kıta Hareketleri#
Yeni düzenler herhangi aniden kıtalara uygulanabildiğinden müddetsiz stratejik olasılık sağlanır. Bir düşman şehrine düzmece saldırı başlatıp, bir geçidi ele koymak için etrafından dolaşın ve birlik ordunuzla buluşun. Yakındaki bir ormandan kereste toplamaları için kıtalar gönderin ve yol süresince birkaç barbar klanını teker teker vurmalarını sağlayın. Aynı zamanda kuvvetler birden fazla komutan arasında ayrılabildiğinden, aynı anda birden fazla eylemde bulunabilirsiniz.

#Birlik Sistemi#
Eksiksiz birlik özellikleri kümesi oyuncuların bir diğerine yardım etmesine olanak tanır; yerleşik tercüme işlevli birlik sohbeti, subay rolleri, stratejileri koordine etmek için harita göstergeleri ve daha fazlası! Birlikler, kaynaklar elde etmek, konumlarını güçlendirme amacıyla dağ geçitlerini ve barbar ileri karakollarını ele koymak ve grup başarılarının kilidini açma amacıyla beraber çalışmak için bölgelerini genişletebilir.

#Krallığı Fethedin#
Bu uçsuz bucaksız krallığın kontrolünü ele dercetmek için birliğinizle yan yana savaşın. Diğer oyuncularla çarpışın ve bir MMO strateji savaşından zaferle çıkmak için üstün taktikler kullanın. En tepeye yükseldiğinizde, medeniyetinizle birlikte adınız krallığınızın geçmişine yazılacaktır!

#RPG Komutanları#
Jül Sezar ve Sun Tzudan Jeanne dArc ve Kusunoki Masashigeye kadar, güvenli komutanlarınız olarak hizmet verecek düzinelerce tarihî kişiyi çağırın. Barbarları yenilgiye uğratarak ve savaşlara göndererek komutanlarınızın düzeyini yükseltip, bir RPG tarzı kabiliyet ağacı ve kabiliyet sistemi kullanarak yeteneklerini yükseltin.

*Sefer Modu
*Sonsuz Yakınlaştırma–mobil ortamda daha ilkin asla görülmedi!
*Casusluk yapılıyor
*İspiyonculuk
*Krallık İlerlemesi
*Medeniyete Özgü Şehirler
*Çarpıcı Grafikler
*3 Boyutlu Karakter Modelleri
*Daha da fazlası…

Facebook: https://www.Facebook.Com/riseofkingdomsgame

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.