Hileli Skype APK İndir

4.2/5 Oylar: 11,451,834

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hileli Skype APK İndir

Skype dünyanın konuşmasını sağlar. Tamamı ücretsiz* anlık mesajlar, sesli yada görüntülü çağrılarla quot;merhabaquot; deyin.

Dünyanın dört bir yanındaki cep telefonlarına SMS mesajı göndermek için Skypeı kullanın. SMS Bağlantısı yardımıyla artık telefonunuza gelen SMS mesajlarını bilgisayarınızda doğrudan okuyabilir ve yanıtlayabilirsiniz. SMS bağlantısı aşamalı olarak kullanıma sunulacaktır.

• Görüntülü çağrılar – Tebrik mesajlarını okumakla kalmayın, gözlerinizle görün! HD görüntülü çağrılar sayesinde talep eder 1, talep eder 24 arkadaşınızla ve aile üyesiyle bir araya gelin. Sevindirici haberler verdiğinizde insanların gözlerindeki mutluluğu görün.
• Sohbet – Kişilere anında ulaşın. Arkadaşlarınıza bildiri gönderin, @ bahsetmeleri ile birinin dikkatini çekin veya aile toplantısı planlamak için bir öbek sohbeti oluşturun.
• SMS Bağlantısı – Telefonunuza gelen SMS mesajlarını PCnizde yada Macinizde Skypetan okuyunuz ve yanıtlayın.
• Paylaşın – Ailenize ve arkadaşlarınıza fotoğraflar ve videolar gönderin. Paylaşılan fotoğrafları ve videoları, kamera rulosuna kaydedin.

Skype 2022 APK Ücretsiz İndir

• Sesli aramalar – Kameradan utanıyor musunuz? Skype üzerinde dünyadaki herkese sesli aramalar yapın. Düşük ücretle mobil ve durağan hatları da arayabilirsiniz.
• Kendinizi anlatım edin– Emotikonlarla sohbetinizi canlandırın, webden Giphy veya sahneler göndermek için quot; quot; simgesine tıklayın ve kelimeler, çizgiler ve daha fazlası ile görüntülere notlar ekleyin.

Skype Önizlemeyi indirerek en yeni ve en eğlenceli özelliklerimize erken erişim hakkı elde edin. Yeni özelliklerin keyfini sürerken, bu uygulamanın hemen hemen geliştirme aşamasında bulunduğunu ve Skypea eklediğimiz yeni iyileştirme ve özelliklerle alakalı geri bildirimlerinizin bizim için son aşama önemli bulunduğunu lütfen ihmal etmeyin. Geri bildirim göndermek için ana ekrandaki kalp simgesine tıklamanız yeterlidir. Böylece yorumlarınızı ekibimize göndererek, Skypeın geleceğine yön vermemize destek olabilirsiniz.

Skype telefonlarda, tabletlerde, PC ve Maclerde kullanılabilir.

*Skypetan Skypea çağrılar ücretsizdir. Operatör veri ücretleri uygulanabilir. Sınırsız veri planı yada WiFi bağlantısı kullanmanız önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.