Hileli Top War Battle Game APK İndir

4.0/5 Oylar: 654,182

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hileli Top War Battle Game APK İndir

Komutan, Karanlık Lejyon geliyor!

Bu Tiranlar dünyayı yönetiyor! Sürekli savaş, ülkenin dört bir yanına dağılmış sığınmacılar ve umuttan yoksun bir dünya. Bizi kim özgürleştirecek? Özgürlük birliğinin yanında, lejyona karşı mücadelede en kuvvetli Komutan ve korkusuz bir lider olunuz! Binalar, beceriler yada birimler olsun, gücünüzü yükseltmek için birleştiriniz, birleştirebilirseniz yükseltebilirsiniz!

– ÖZELLİKLERİ –

Top War, oyunu yükseltmek için birleştirme içeren yenilikçi bir strateji oyunudur, artık uzun yükseltme bekleme süreleri yoktur, ancak ikisini birleştiriniz ve yükseltme anında tamamlanır! Savunma ve taarruz için konuşlu Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri birliklerine liderlik etmek için Efsanevi Kahramanları elde ediniz.Üç ordunun da ölümsüzlüğe dönüşmesine öncülük etmek için kahramanları ve birlikleri benzersiz beceri ve ekipmanlarla yükseltiniz!

Çorak, tenha bir adada başlayın ve ordularınızı eğitmek, gücünüzü geliştirmek ve toprağı özgürleştirmek için pastoral bir üs inşa ediniz. Güç sadece birliklerden gelmez ve bu iyi bir şey! Hizmetinizde olan muhtelif bina ve dekorasyonlarla şık ama gösterişli bir ada yaratınız.

Top War: Battle Game 2022 APK Ücretsiz İndir

– BİZİ TAKİP EDİNiz –

Facebook: https://www.Feysbuk.Com/Topwarbattlegame/
Discord: https://discord.Gg/topwarbattlegame

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.