Hileli Yahoo Mail – Organize Kalın! APK İndir

4.6/5 Oylar: 6,068,199

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hileli Yahoo Mail – Organize Kalın! APK İndir

Gmail, Outlook ve Yahoo şeklinde birden oldukça e-posta hesabını Android cihazlarınızda organize etmede en iyi e-posta uygulaması olan Yahoo Maile göz attığınız için teşekkür ederiz. Derli toplu bir posta kutusu, ek özelleştirmeler, ekleriniz ve e-posta abonelikleriniz için değişik görünümler gerektiğinde veya daha fazla depolama alanına ihtiyacınız olduğunda hepimiz arkanızdayız.Yahoo, Gmail ve Microsoft Outlook posta kutularınızı test altında tutmak için Yahoo Mail uygulamasına güvenebilirsiniz.

En beğenilen özellikler:

İstediğiniz e-posta adresini kullanın
Diğer hesaplarınız kıskanmasın.Outlook veya Gmail hesabınızı ekleyerek her şeyi bir arada görün.Özel ayarlar, renkler ve bildirimlerle e-posta hesaplarınızı birbirinden ayırmak oldukca basit.Yani, iş için Outlook, ev için Yahoo ve diğer her şey için Gmail kullanıyorsanız, e-posta uygulamamız her şeyi yerli yerinde tutmayı fazlaca kolaylaştırır.

Abonelikten çıkın
Gelen kutunuzda görmek vazgeçtiğiniz spam ve istenmeyen e-postaların aboneliğinden çıkmakta tereddüt etmeyin.Yahoo Mail, e-posta adresinin bulunduğu bütün e-posta listelerini tek bir ekranda gösterir ve abonelikten tek dokunuşla çıkmayı kolaylaştırır.

Ek Görünümü
Birinden gelen mühim bir belgeyi mi arıyorsunuz?Yoksa üç hafta önce Pazar günü kahvaltıda çekilen fotoğraf mı lazım?Panik yok, işte burada.Tüm fotoğraflarınızı ve dosya eklerinizi kolayca tek bir yerde görüntüleyin.Ayrıca aynı anda birden fazlaca ek ve dosya türü gönderebilirsiniz.

Özelleştirme
Sizin gelen kutunuz, sizin keyfiniz.Alttaki gezinti çubuğunu sizin için en mühim klasörler ve görünümlerle özelleştirin.Ardından özel sesler, temalar ve kaydırmalar seçerek gelen kutunuza kendi tarzınızı katın.

Kişiler Görünümü
Yalnızca en favori kişilerinizden gelen e-postaları görün.Robotları görmezden gelin.

Sesler ve bildirimler
İhtiyacınız olan hatırlatıcıları görmek için birkaç kategorideki e-posta bildirimleri, özel ses uyarıları ve görsel ayarlar arasından seçim yapın.

Yahoo Mail – Organize Kalın! Apk Ücretsiz İndir

Erişilebilirlik
Yüksek kontrast sunan temalar, dinamik metin boyutlandırmasına haizdir ve TalkBack monitör okuyucu ile kullanım için optimize edilmiştir.Üstelik gelen kutusunun altındaki klasörler kullananların e-postalarıyla daha az gayret harcayarak etkileşimde bulunmaları için destek teknolojiye uyumludur.

1000 GB depolama alanı
Oraya buraya gitmek zorunda kalmadan bütün dünyanızı görebilirsiniz.E-posta yönetim uygulamasını indirin ve bir daha asla e-posta almak için anılarınızı silmek zorunda kalmayın.

● Arayan Kimliği: Sizi kimin aradığından emin değil misiniz? Yahoo Mail gelen aramaların e-posta adreslerini otomatikman görüntüleyebilir.

● Hızlı Arama: Tüm mesajlarınız, kişileriniz, dosyalarınız ve fotoğraflarınız arasında hiç olmadığı kadar hızlı arama yapın.

● Yaratıcı Olun: Paperless Posttan animasyonlu fotoğraflar ve sanatçılar tarafından tasarlanmış mektup kağıtlarıyla e-postalarınızın göze çarpmasını sağlayın.

● Parolalardan Kurtulun: Güvenli, parolasız celse açmak için Hesap Anahtarını etkinleştirin.

● Google Drive ve Dropboxa Bağlanın: Bulutta sakladığınız fotoğraflarla belgelere kolayca erişin ve bu tarz şeyleri gönderin.

Notlar:
● VoiceOver ile kullanım için optimize edilmiştir.

Hizmet şartları:
https://policies.Yahoo.Com/us/en/yahoo/terms/product-atos/comms-mailadfree/index.Htm and privacy policy at https://policies.Yahoo.Com/us/en/yahoo/privacy/products/mail/index.Htm

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.