Hileli Yandex Games Hepsi Bir Arada APK İndir

3.5/5 Oylar: 11,212

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hileli Yandex Games Hepsi Bir Arada APK İndir

Yandex Games video oyunları konusunda geniş seçenekler sunan ve tek yerden her şeye ulaşabileceğiniz bir platformdur. Sunulan seçenekler arasında dilediğinizi tercih edin.

Akıllı akış
Akıllı Akış algoritması ilgi alanlarınıza göre önerilerde bulunur.

Farklı aygıt senkronizasyonu
Farklı cihaz senkronizasyonu yardımıyla her yerde ve her cihazda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Aşağıdaki kategorilere erişebilirsiniz:

Müzik.
Müzik çalma oyunu sayesinde hem arkadaşlarınızla eğlenebilir aynı zamanda piyano, bateri, klavye şeklinde müzik aletlerini çalmak konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz. Şarkı oyunları ritim ve dans etme becerilerinizi geliştirmenize de yarayacaktır. Eğlenceli şekilde piyano oyunu öğrenebilir yahut nota bilginizi geliştirebilirsiniz.

Müzik yapmak, hem eğlenceli bununla birlikte eğiticidir. Bateri çalmayı evde kimseyi rahatsız etmeden öğrenmek istemez misiniz? Telefonunuzdan müzikli oyunlar oynayarak bulunduğunuz yeri piano oyununa çevirebilirsiniz.

Savaş oyunu.
Savaş oyunları internetsiz oynamayı seviyor musunuz? Öyleyse sniper oyunları için tabanca seç ve aksiyon başlasın.

Tüfek kullanmayı seviyorsan yahut kaliteli silahları test etmek istiyorsan burada bütün çatışmaları kazanabilir aksiyon ve ilerlemeli oyunlara slm diyebilirsin. Adam vurma diğer ve aksiyonlu görevler burada seni bekliyor. Maceraya katılmak için geç kalma.

Koşu.
Koşmayı seviyor ve keyifli buluyorsanız doğru yerdesiniz. Altın toplama, koşan adam gibi deli aktivitelerle keyifli biçimde zaman geçirebilirsiniz. Ya da deli hırsızı kovalarken ter atıp koşmalı zevkine varabilirsiniz. Spor yapamıyorum diye üzülmeyin dibine koşan tom ile birlikte koşmak spor yapmaktan farksız. Ne duruyorsunuz hadi koşmaya başlayın.

Yandex Games: Hepsi Bir Arada Apk Full

Siz de balon patlatma oyunu seviyorsanız gelin beraber yapalım. Cam kırma oyunu ile misyon neyse tamamlayıp puanları kazanabilirsiniz. Bundan hoşlanmadınız mı? O vakit top oyununu kontrol edin. Ve dilediğiniz zıplayan topları patlatın. Pek oldukca seçenek arasından tuğla kırma oyunu da ilginizi çekebilir. Elinizde bulunan tuğla kırıcı kullanarak blokları kırın ve puanları toplayın. Günün stresini top patlatarak ya da blok kırarak atabilirsiniz. Bağımlılık meydana getiren oyunlar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yapboz tuğla kırıcı yardımıyla dönemin iyi mi geçtiğini anlamayacaksınız.

Yapboz oyunları.
Soru oyunları ve sihirli yapbozlar sayesinde eğlenceli bir halde vakit geçirirken kendinizi geliştirebilirsiniz. Zeka testi mi aramıştınız, o zaman doğru yerdesiniz. Arkadaşlarınızla yarışabilir quiz sorularını cevaplayarak beyin testi yapabilirsiniz. Kim daha zeki ve kim daha başarı göstermiş? İnternetsiz de çözülebilen testler ve sual oyunu yardımıyla eğlenceli testleri tamamlayıp arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz.

Macera.
Hayatta kalma oyunu yardımıyla adada yahut denizde yaşam konusunda becerilerinizi geliştirebilir ve eğlencenin tadına varabilirsiniz. Haydi gelin arkadaşlarınızla muhtelif hikaya ve oyunları deneyimleyin.
Zombi ölüm kalım sayesinde zombileri yenebilir ve coşku dolu anlar yaşayabilirsiniz. Vakit kaybetmeden maceraya ve yeni hikayeler peşinde koşmaya başlayın.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.