Hileli Zarta – Bilgi Yarışması – Online Sesli APK İndir

4.4/5 Oylar: 1,199

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hileli Zarta – Bilgi Yarışması – Online Sesli APK İndir

Zarta yepyeni bir Türkçe malumat yarışması. Arkadaşlarınla bir araya gel, yeni insanlarla tanış, sesli sohbet et. İstediğin bir keyifli kategori seç, karşına çıkacak zor soru ile onlara meydan oku. Sorulara vereceğin cevap ile dostlarını kandır ve kazan!
ZARTA ONLİNE BİLGİ YARIŞMASI- ŞİMDİ İNDİR ÖDÜLLERİ KAZAN!
Genel Kültür, Yeme-İçme, Tarih, Coğrafya, Edebiyat, Seyahat, Magazin, Atasözleri ve Deyimler, Müzik, Astroloji, Oyun, Popüler Bilim, Bulmaca, How I Met Your Mother,Harry Potter, Netflix, Replikler, Marvel, Arkeoloji, Karaoke, Kahve Yolculuğu, Mitoloji, Exxen, Game of Thrones, Hukuk, Sokak Lezzetleri, Kültür, Sanat, Film Replikleri ve daha onlarca değişik kategorideki binlerce dünyanın en zor soruları ile arkadaşlarınla eğlenceli zamanlar geçirebilir, aktüel ve ilginç bilgiler öğrenebilirsin. Bu kelime bulma savaşının kazananı sen ol!

Zarta 2021 yılının güncel trivia oyunu;
Zarta ücretsiz kelime oyunu ile ilginç bilgiler öğren.
Karşına gelen zor sual için feyk cevaplar ver dostlarını kandır.
Zarta’da oldukca zor sorulara dostlarını inandırabileceğin feyk cevaplar verip bu düelloda yerini al. İstersen rastgele bir oyuna katıl, yeni insanlarla tanış, sesli sohbet et. Zartayı şimdi indir, keyifli zeka soruları ile tanış!
Zarta kelime oyunu ile zeka küpü kimmiş göster.
Zarta bir parti oyunudur. Partide risk al, zekanı göster, yeni insanoğlu keşfet!
Parti hazırlıklarını tamamla, hemen profil sayfanı düzenle ve Zartacı rakiplerini arkadaş olarak ekle.
Zartada binlerce aktüel ve ilginç bilgiler yer alır. Zarta trivia oyununda parti konseptiyle oyun oynayabilirsin. Bu trivia oyununa derhal arkadaşlarını davet et! Oyunda arkadaşlarınla sesli söyleşi edebileceğin benzer biçimde Clubhouse ve Zoom üzerinden de bu eğlenceye ortak olabilirsin. Zartayı şimdi indir, dünyanın en zor soruları ile onları kandır ve kazan.
Kim bilir, belki de en iyi kelime bulucu sensindir.
Zor sorulara cevap vermek için bulmaca sözlüğü ile uğraşma,
Riske gir, düelloya katıl ve aktüel, ilginç, faydalı bilgiler edin.

Zarta – Bilgi Yarışması – Online

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.