InnerJoy Meditasyon, Uyku Apk İndir

3.6.1

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 993
Sürüm
3.6.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
64M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

InnerJoy Meditasyon, Uyku Apk İndir

Hayatın benzer biçimde meditasyon da kişisel bir deneyim. Bu yüzden Innerjoy, günlük yaşamdan mevzularda, tamamen sana hususi kişiselleştirilmiş bir meditasyon deneyimi sunuyor.

Kaliteli meditasyon koçu uygulaması arıyorsan doğru yerdesin!

Hayatının hangi evresindeysen, genç bir talebe, iş hayatında bir profesyonel yahut evde bir eş ve anne-baba, Innerjoy, gerçek hayatın karşına çıkardığı stres, odaklanma, dikkat eksikliği, uyku problemleri, bitkinlik benzer biçimde yüzlerce mevzuda 700’den fazla rahatıcı farkındalık ve soluk egzersizini, içindeki yapay zekâ ve sanal gerçeklik benzer biçimde yenilikçi teknolojiler ile sana özel bambaşka bir edinim haline getiriyor.

Innerjoy, ilmi tesiri kanıtlanmış rahat uygulanabilen mindfulness egzersizleri ile, hayatının her evresinde karşılaştığın, aile, okul, iş hayatı, çevrenle ilişkilerin, yetersizlik hissi, odaklanma güçlüğü, yüksek stres, konsantrasyon ve dikkat eksikliği, hayat amacı farkındalığı, kendinin ve bedensel hislerinin farkındalığı benzer biçimde temel konulara yönelik farkındalık ve nefes egzersizleri sunuyor. Inner joy, kendi içindeki neşe ve mutluluğun gücünü açığa çıkararak, zihinsel berraklık ve balans haline kalıcı ve köklü bir dönüşümle ulaşman için her an yanında.

INNERJOYda SENİ NELER BEKLİYOR?

700 Meditasyon, Uyku, Stres ve Odaklanma Programları
️ Hayatın her evresinde karşılaştığın yüzlerce konuda basit rehavet, odaklanma ve tinsel mutluluğu bulgu için 700den fazla tematik nefes egzersizi tatbik ve programları.

Rahatlatıcı Uyku Sesleri amp; Müzikleri
️ Uzun bir günün peşinden başını yastığa koyduğunda sakin ve kaliteli bir şekilde uyu diye hususi olarak hazırlanmış, dinlendirici uyku meditasyonları, rahatlatıcı sesler ve müzikler

Yapay Zeka ile Destekli Kişiselleştirilmiş Farkındalık Deneyimi
️ Meditasyon yolculuğunda ilerledikçe ihtiyaçlarını öğrenen Inner joy a özgü Yapay Zeka ile, ihtiyaç duyduğun mevzularda, sana özel öneriler ve hatırlatmalar.

InnerJoy: Meditasyon, Uyku Apk Full

Grup Meditasyonları ile Deneyimini Arkadaşlarınla Paylaş : Arkadaşlarını davet et, Grubunu oluştur, istediğin mindfulness ve soluk egzersizlerini, kararlaştırdığın zamanda değişik ortamlarda birlikte yap.

⌚ Akıllı Saatler ile Meditasyonun Stres üzerindeki müspet tesirini ölç : Kolay bir biçimde Google Fit ile bağlantı kurarak, farkındalık egzersizleri sırasında kalp atış hızındaki değişiklikleri gözlemle ve stres seviyendeki rehavet trendini kendin gözlemle.

Çevrimdışı Özelliği: Metroda, uçakta, yolculuklarda netin olmasa dahi, çevrimdışı olarak dinlendirici mindfulness uygulamalarını yapmaya devam et.

Her Gün 1 Süpriz Ücretsiz – Premium Meditasyon

️ Yönlendirmesiz Meditasyon : Yönlendirme almak istemiyorsan, dilediğin zaman aralıklarını ve süreyi belirle, pratiklerini yönlendirmesiz bir halde yap.

Favori Meditasyon Listeni Oluştur : En sevdiğin mindfulness pratiklerinden kendi favori listeni oluştur.

Inner joyun hayata dokunan 700 Meditasyon ve Programlarındaki konu başlıklarından örnekler
– Sınav Stresi,
– Aile Olabilmek,
– Sendromsuz Pazartesi,
– Dinlendirici bir Uyku,
– Sakin Kal,
– Kriz Yönetimi,
– Odaklanma – Focus,
– Dikkatini Topla,
– Mindful Yemek Yeme,
– Bedensel Hisleri Farket,
– Yetersizlik Hissi ile Başa Çıkma,
– Zor İnsanlar,
– Çocuğumla İlişkiler,
– Önceliklendirme,
– Kazandıran Çözümler,
– 7 Günlük Ücretsiz Başlangıç Programı,
– Korku,
– Panik,
– Yaratcılık,
– Motivasyon,
– Endişe

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.