Instagram için Video İndirici

1.2.7

Bu Video Downloader, Instagram, Facebook, TikTok'tan ücretsiz olarak video indirmenize yardımcı olur. Etiket ve yayınları aynı anda kopyalayabilir, indirdiğiniz videoyu yeniden gönderebilir ve basit adımlarla paylaşabilirsiniz. Dahili video oynatıcı, videoyu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynatmayı ve incelemeyi kolaylaştırır.
0/5 Oy yok
Sürüm
1.2.7
Actualización
19 Mart 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
16M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

İnstagram video indirme uygulaması sayesinde, instagram ve tiktok videolarını ücretsiz indirebilirsiniz. İnstagram video indirici sayesinde story videolarını da indirebilirsiniz. Video indirmek için bu uygulamayı kurmanız ve indirmek istediğiniz videonun linkini uygulamada gerekli kısma yapıştırmanız gerekmektedir.

Ayrıca video içerisinde yer alan popüler videoları da indirebilirsiniz. İndirdiğiniz videoları tekrardan paylaşmak istediğinizde galerinizden seçerek paylaşabilirsiniz. İnstagram video indirmek için uygulama haricinde instagram video indirme siteleri de bulunmaktadır. Ancak en kolay video indirme yöntemi video indirici uygulamasıdır.

Özellikleri:
– Instagram veya TikTok’u açın ve videonun bağlantısını, ilgilendiğiniz medya kliplerini kopyalayın. URL’yi video indiricisine yapıştırın, ardından tek bir tıklama ile indirebilir veya yeniden gönderebilirsiniz. Süper kolay ve hızlı.
– Yerleşik web tarayıcımızda Facebook videolarına göz atın, video oynattıktan sonra video bağlantılarını otomatik olarak tespit edebiliriz. İndirmeyi başlatmak için düğmeye tıklamanız yeterlidir.
– Yeniden adlandırmak veya çevrimdışı oynatmak kolay, galerinizdeki IG videoları kaydedin.
– HD ihracat, MPK, AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MPG gibi tüm video formatlarını destekler.
– Hızlı indirme modu indirme hızınızı artırabilir.
– Dahili video oynatıcı sadece indirdiğiniz tüm videoları oynatmakla kalmaz, aynı zamanda özelleştirilmiş ayarlar da sağlar. Videoyu ağır çekimde palyleyebilir veya hızlandırabilirsiniz. Gece moduna geçin veya sesi kapatın. Videonuzu yatay veya dikey modda görüntüleyin. Videoyu istediğiniz gibi karıştırmayı, tekrar etmeyi veya döngüye almayı seçin.
– Sosyal medyada indirdiğiniz videoyu yeniden yayınlayın ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Yenilikler

1. Gelişmiş arayüz ekranı
2. instagram şifresini değiştirdikten sonra giriş yapamayan hatayı düzeltin
3. Diğer anormal hataları düzeltin

Görüntüler

İlgili uygulamalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.