InStalker Reports Profilime Kim Baktı Instagram APK 2022

1.0

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 879
Sürüm
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
32M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

InStalker Reports Profilime Kim Baktı Instagram APK 2022

Instalker reports uygulaması ile insta hesabın hakkındaki gizli saklı analizlere ulaş!

instagram profilime kim baktı? Takipçilerinin kaçı seni takip etmeyi bıraktı veya sen onu takip ettiğin biçimde seni geri takip etmeyenler gibi toplumsal medya hesabın ile alakalı biroldukça faydalı bilgiye, detaylı analizler ve raporlara ulaşmak çok rahat. Mütevazi arayüzü ve basit kullanımı sayesinde instalker reports bütün ihtiyaçlarını tek bir uygulamada karşılamanı sağlayacak. Instagram profilimi kim ziyaret etti merak ediyorsan aradığın instagram stalker uygulamasını buldun.

anlık bildirimlerimiz yardımıyla profilinizi stalklayan, sizi takip etmeyi bırakan veya engelleyen birisi olduğunda anında haberdar olun!

instalker reports Özellikleri:
– instagram profilime kim baktı?
vaktinin çoğunu sosyal medyada harcıyorsan, instagram profilimi kim görüntüledi, instagram gizli hayranlarını ve toplumsal medya hesabının gizli saklı takipçilerini görmek istiyorsan doğru uygulamayı buldun. Bütün ziyaretçileri bulmanız mümkün değilken gösterdiğimiz ziyaretçiler gerçektir.

– instagram beni kim engelledi?
instagram beni engelleyenleri görmek için sadece uygulamadaki ilgili bölümü ziyaret etmen yeterli. Uygulamamız sayesinde, bütün gereksinimlarını karşılayabilirsin.

– instagram gizli öykü İzle ve hd İndir
kapalı özellikteki kullanıcı hesap profillerindeki hikayeleri kolayca izleyebilir hd formatında indirebilirsin. Gizli hikayeleri görmek için ihtiyacın olan tek uygulama instalker reports!

– gizli saklı fanatiklerinı Öğren

– takipçi artışı ve düşüşü takip edeni (gizli takipçilerim, instagram takip edeni bırakanlar)
instagram takipçi analizi uygulaması instalker reports ile takipçi rakamndaki artışı veya azalışı anlık olarak görebilirsin. Uygulamamız hesabının ne kadar büyüdüğünü hedeflerine ulaşmak için uyguladığın yöntemlerin doğru olup olmadığını görmene destek sağlar.

– instagram geri takip etmeyenler
instagram hesabımda beni takip etmeyenleri bulmak istiyorum diyorsan instalker reports sayesinde seni geri takip etmeyenleri bulmakla kalmaz unfollow özelliğiyle tatbik içinden tek bir dokunuşla seni takip etmeyen kişiyi takip edeni bırakabilirsin. Instagram takip etmediklerim kimler? Senin takip ettiğin kullanıcılar ile seni takip eden kullanıcıları anlık olarak kıyaslayan uygulamamız yardımıyla geri takip etmesini beklediğin kişinin ne kadar sürede mukabil verdiği hakkında düşünce sahibi olacaksın.

– profil resimı büyütme ve hd İndirme
bazen minik bir ayrıntı bile çok değerli olabilir.

InStalker Reports: Profilime Kim Baktı Instagram Apk Full

– profil analizi (detaylı paylaşım istatistikleri ve hesap analizleri)
İster kurumsal istersen bireysel kullanıcı ol, instagram profil analizi yapmadan daha geniş kitlelere sesini duyurman fazlaca zor. Haiz olacağın istatistiklerle ne tür gönderilerin daha fazla etkileşim yarattığını öğrenmek, uzun yada kısa vadede nasıl paylaşımlar yapman icap ettiği ve içerik planlamanı ne yönde değiştirmen icap ettiği ile alakalı sana yol gösterecek.

abonelikler hakkında:
– abonelikler, 1 hafta, 1 ay, 6 ay süresindedir. Her abonelik kendi zaman zarfında yine yenilenir.
– premium üye almayı seçmezseniz ücretsiz özelliklerimizi kullanmaya devam edebilirsiniz.
– premium üyelikler vakit bitiminden 24 saat öncesine kadar iptal edilmezse yenilenir.
– premium üyeliğinizi istediğiniz vakit iptal edebilirsiniz.
gizlilik politikası: https://sites. Google. Com/view/instalker-reports/privacy-policy
Şartlar ve koşullar: https://sites. Google. Com/view/instalker-reports/terms-conditions
instalkerreports@gmail. Com

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.